Voucher o wartości 4.000 zł na wycieczkę marzeń! Brzmi bombowo, prawda? Tym bardziej, że wakacje już za ponad miesiąc, więc taki prezent będzie idealnym wstępem do najlepszych wakacji w życiu… Gdzie je spędzicie?

Kochani!

Dziś mam dla Was fantastyczną wiadomość. Nie będę Was zanudzała informacjami, czym zajmuje się firma Baukrane, ale jeśli jesteście z Pomorze, być może rzucają Wam się w oczy ogromne, budowlane żurawie z logo firmy. Przyznaję, że w Gdańsku widziałam ich kilka, a byłam tam tylko kilka razy, więc na pewno wiecie o czym mówię. A jeśli nie wiecie, to jest okazja się zapoznać.

W telegraficznym skrócie. Baukrane to firma z branży budowlanej, która… uwaga! Kocha dzieciaki! Serio. Prezes firmy uwielbia dzieci, mimo, że sam jest największym fanem swojego synka. Ale czego się nie robi dla innych, no nie?

Dlatego rok temu Baukrane wpadło na genialny pomysł zorganizowania konkursu tematycznego dla dzieci. Konkurs okazał się strzałem w 10, więc i w tym roku nie mogło go zabraknąć. Obszar z roku na rok się powiększa, więc całkiem możliwe, że za rok obejmie on całą Polskę (prawda?:P) Póki co, szansę na nagrodę główną i pozostałe cenne nagrody, mają wszystkie dzieci ze szkół podstawowych (klasy 1-6) z województwa pomorskiego (wszystkie szkoły) oraz wybranych szkół z województwa dolnośląskiego i małopolskiego (jeśli chcesz sprawdzić, czy szkoła Twojego dziecka bierze udział w konkursie, zapytajcie proszę w Sekretariacie. Jeśli nie ma jej na liście, a Wasze dziecko wyraża chęć wzięcia udziału w konkursie, dzwońcie po informacje pod numer telefonu (58) 345 11 77).

Konkurs podzielony jest na dwie grupy wiekowe:

Dzieci z klas 1-3 – do wykonania dowolną techniką praca plastyczna na temat: „Zaprojektuj logo BAUKRANE” (format pracy dowolny)

Dzieci z klas 4-6 – do wykonania praca plastyczno-techniczna, model 3D: „Zaprojektuj i zbuduj logo BAUKRANE” (format pracy dowolny). Wskazana jest pomoc rodziny czy opiekunów!

Celem konkursu jest: rozwijanie wyobraźni oraz pasji twórczych, doskonalenie znanych technik plastycznych i poznawanie nowych, odkrywanie utalentowanych dzieci i młodzieży oraz edukacja w dziedzinie branży budowlanej.

Nagrody – jest ich kilka…

W każdej z grup wiekowych Baukrane przygotowało:

Za zajęcie I miejsca – voucher na wakacje o wartości 4 000 zł!
Za zajęcie II miejsca – bon na sprzęt sportowy o wartości 1 000 zł!
Za zajęcie III miejsca oraz Nagroda Internautów – bon na sprzęt sportowy o wartości 500 zł!

Poza tym na nagrody mogą liczyć również placówki, z których pochodzi dziecko, które wygrało w konkursie!

 

Konkurs trwa do 1 czerwca do godziny 24.00, więc czasu wcale nie jest tak dużo…

Wszelkie informacje o tym jak przebiega konkurs znajdziecie TUTAJ.

I na koniec niespodzianka!

Będę miała zaszczyt oglądać, oceniać i wyłaniać zwycięzców konkursu, razem z Grażyną Wolszczak (aktorka) i Michaelem Lenglardem (artysta i malarz francuskiego pochodzenia). Już przebieram nogami, bo nigdy nie byłam członkiem Jury 🙂

Kochani! Tego nie możecie przegapić! Sama żałuję, że nie mogę wziąć udziału, bo po pierwsze nie taki wiek dziewczynek, a po drugie nie takie miejsce zamieszkania. Ale jeśli tylko się kwalifikujecie – już dziś zacznijcie pracę! Może to właśnie Wasze marzenia uda nam się spełnić…