Dziś mam dla Was prawdziwą niespodziankę!

Pamiętacie, jak postanowiłam spakować się sama z dziewczynkami i wyruszyć w podróż po nieznanej mi dotąd Warszawie?

To było w sierpniu zeszłego roku, a dziewczynki do teraz wspominają naszą przygodę. Odkrywanie #localstories z nimi dwiema, było naprawdę pasjonujące!

Więcej o naszej przygodzie możesz przeczytać i zobaczyć TUTAJ. Widziałaś ten wpis, czy może zupełnie przypadkiem Ci umknął? Jeśli nie, koniecznie do niego zajrzyj, a być może zakochasz się w stolicy na nowo i zapragniesz właśnie tam spędzić weekend, jeśli… wygrasz w naszym konkursie!

KONKURS

Dziś mam zatem dla Was konkurs, gdzie do wygrania weekend (2 noce) w dowolnym hotelu Mercure w Polsce dla dwóch osób, wraz ze śniadaniami. Voucher jest ważny do końca 2018 roku. Czy już wiesz kogo zabierzesz na taką wycieczkę?

Zasady wzięcia udziału w konkursie są następujące:

Waszym zadaniem jest opublikowanie u siebie na FB na tablicy w publicznym poście, zdjęcia z jakiś swoim local stories, który odkryli i krótkim opisem tego miejsca, z hasztagiem #mercure i #localstories, oznaczając profil @Mercure
To może być cokolwiek. Może fajna pizzeria? Albo kawiarnia? Albo mały sklepik z pamiątkami? A może mostek nad rzeczką, o którym mało kto wie? Napisz nam o czymś fajnym w Twojej okolicy. O czymś, gdzie warto być, będąc niedaleko!

I koniecznie pod postem napiszcie mi, w jakim mieście i z kim spędzicie ten cudowny weekend, jeśli to Wam uda się wygrać!

REGULAMIN KONKURSU znajdziecie TUTAJ -> REGULAMIN KONKURSU MOJE LOCAL STORIES rev TK.docx-5

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne!

Konkurs trwa do 11.01! 

Powodzenia!

Ps. Już Wam zazdroszczę! Hotel Mercure jest bombowy!