Zapewne zdążyłaś zauważyć, że dużo zdjęć, które aktualnie robię, pochodzi z naszej stałej miejscówki, o której już Ci wspominałam – Bolko – Miejsce, które kocham. Ty też masz takie? Do tego stopnia, że dziś rzekłam Bartkowi: „Kochanie, pewnie mają już dość tego miejsca na moim blogu, te same kadry, zmienia się tylko ubiór Wiki, hehe„. Bartek na to : „Mamy zimę, szaro – buro, daj na luz”. No to dałam i postanowiłam wrzucić porcję świeżynek z zeszłego tygodnia. Z drugiej strony. Bolko to takie nasze miejsce, gdzie uczymy Wiki poszanowania dla przyrody, gdzie w ogóle jesteśmy z przyrodą oko w oko i każdy nasz spacer jest nie tylko czasem, który spędzamy razem, ale też momentem, w którym poszukujemy saren, zająców, łapiemy motyle w trawie, karmimy kaczki i łabędzie, szukamy ptaków i słuchamy ich świergotów. Chwilo trwaj.

bolko018

Wiki wraca z każdej naszej „wycieczki”, z nową porcją wiedzy, odpowiedniej do jej wieku. Jak sama kiedyś rzekła „Bolko jest super, bo na Bolko mieszkają zwierzęta”. Nasz mały raj. Nawet jest w tym ziarno prawdy, bo mamy tam fantastyczne Zoo, o którym również ci wspomniałam i jeśli będziesz kiedyś w Opolu, musisz je zobaczyć! Wpis o Zoo znajdziesz tutaj – Zabawa czy nauka? I jedno i drugie. Przy okazji zobacz, jakie zdjęcia robiłam latem. Mamy postęp, no nie?:) 

Tak się też stało, że z okazji naszego 10.000 fana , mam dla Was prezent od My Label Home Concept. Czemu My Label? A to dlatego, że ich najnowsza kolekcja jest fantastyczna i takim klimatom mówimy zdecydowanie TAK. Wyobraź sobie, że wieczorem Twoja pociecha okrywa się mięciutką pościelą, patrzy na nią i zaczyna zadawać ci pytania „Mamusiu, a co to jest?„. „To jest zimorodek, Kochanie”. „A co to jest zimorodek?” I tak dalej i tak dalej. Macie zapewnioną wieczorną, wartościową pogadankę. Jeśli oczami wyobraźni widzicie siebie w takiej scenerii. 

Grafika na pościeli i na ochraniaczu została specjalnie  zaprojektowana przez jedną z polskich ilustratorek Magdalenę Toczydłowską-Talarczyk. Pościel jest częścią kolekcji „Na tropie”, w której bohaterami są gatunki zwierząt zagrożone wyginięciem w Polsce: ryś, zając bielak, różne gatunki ryb i zimorodek. Świetne, prawda?

To teraz czas na konkrety.

12767462_1113306122035210_777919513_n

Na koniec rzeknę tylko: Dziękuję Kochana. To właśnie Ty pomagasz mi tworzyć to miejsce. Ono jest dla Ciebie i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Bo przed nami ważne blogowe wydarzenie – BLOG ROKU. Myślicie, że powinnam startować? Pomożecie mi? Szczegóły niebawem … 🙂

No i zimowe kadry, śladem przyrody, specjalnie dla Was 🙂

Zauważ też, jakie fajne spodenki ma na sobie Wiki. Gdyby Ci umknęło, przypominamMamunio. Bądź na bieżąco od dziś!

bolko004bolko002bolko003bolko005bolko006bolko007bolko009bolko013bolko014bolko016bolko017bolko015bolko019