Tak to jest, że jak już masz mieszkanie urządzone, chciałabyś wszystko zrobić na odwrót, prawda? Może ciemniejsza podłoga, albo jaśniejsze ściany? Może styl rustykalny, bo scandi Ci się przejadł? Ja tak mam. Co prawda teraz jestem bardzo zadowolona z tego jak to wszystko wygląda, choć nie powiem, że moja kobieca natura czasem podpowiada mi, że mogłabym urządzić się inaczej. Po prostu jak widzę tyle pięknych rzeczy, które jawią się moim oczom, chciałabym je mieć koło siebie. Ale w zasadzie pozostaję przy oglądaniu. Nie mam pragnienia posiadania czegoś za wszelką cenę. Jestem wzrokowcem i lubię patrzeć. Tylko tyle. Lubię cieszyć się tym, co mają inni. Nie zazdroszczę im. Wiem, że to co mają, jest efektem ich ciężkiej pracy i starań. Czasem nawet kilkuletnich. Do tego dochodzi fajny gust i nawet z czegoś zupełnie niepozornego, robią coś. A ja się do nich uśmiecham, że im się to udaje.

 

Dziś pewnie Ameryki nie odkryję, wiem, ale przyznaję bez bicia, że nie często tam zaglądałam. Od jakiegoś czasu jednak zaglądam regularnie, by móc właśnie popatrzeć. Znałaś portal Homebook.pl? Mnóstwo inspiracji, pięknych zdjęć, ciekawe artykuły, forum i … „jedyny taki album w Polsce, który każdy pasjonat wnętrz powinien mieć w domu„. Tak. Właśnie trzymam w rękach Homebook Design vol.4 i delektuję się pięknem, które z niego bije. Ciekawe projekty mieszkań i domów od 54 do 546 metrów zachwycają. Jeśli w planach masz aranżację swojego własnego kąta, ten album z pewnością pomoże Ci podjąć wiele decyzji. Takich, które na pozór mogą wydawać się trudne … a wcale nie są.

Album można zamawiać TUTAJ

A tymczasem siadam wygodnie na kanapie … dziewczynki układają klocki. Chwytam go w rękę i przenoszę się w zupełnie inny świat. Świat moich marzeń. Co prawda moja rzeczywistość jest dla mnie cudowna, ale pomarzyć nikomu jeszcze nie zabroniono. A kto wie? Może kiedyś i mi będzie dane urządzać to wszystko na nowo? …

Kochane! A Wy lubicie urządzać wnętrza?