Klocki zawsze, ale to zawsze były w nasz domu czymś, czym bawiły się dziewczynki, a co nie lądowało w szafie po kilku dniach, zapomniane i zakurzone. Zresztą sama pamiętam jak jako mała dziewczynka cieszyłam się z klocków i nie ważne, czy były drewniane we, czy nie. Ważne, że były kreatywne.

Kiedy więc jakiś czas temu dostałam od Fisher Price – klocki Mega Blocks, czyli kolorowe klocki na wypasie, zaczęło się klockowe, domowe szaleństwo. Oczywiście nastąpił też czas bólu i płaczu, bo dobrze wiesz jak boli nadepnięcie na rozrzucony po domu klocek. Wiesz, prawda? A jak nie wiesz, to się dowiesz 🙂 Przypomniałam sobie przy okazji, jak bardzo lubiłam podobnymi klockami bawić się z moim siostrzeńcem, a miał ich cały karton. Kiedy kilka dni temu byliśmy u siostry, zabraliśmy ze sobą Mega Blocks Delux i nawet Mateusz, już 7 – letni – miał radość z ich układania, choć oczywiście padło pytanie: „Mati a co Ty dzidziuś jesteś?

nowe-29-2

nowe-32nowe-30-2nowe-27-2

Nowości od Fisher Price. Klocki i kolorowe, interaktywne kredki. Kredki Humorki uczące liczyć i nie tylko liczyć, są fantastyczne. Każda kredka jest kolorowa i inna. Jest kredka smutna i szczęśliwa, zła, śpiąca i zaskoczona. Kiedy dziecko naciska na kredki słyszy piosenki i opowiastki o uczuciach, które towarzyszą nam każdego dnia. A za każde prawidłowe włożenie kredki i dopasowanie jej kolorem dziecko jest nagradzane motywacyjnymi słowami. Niby prosta zabawka, niby nic skomplikowanego, ale potrafi sprawić radość. I bawi. I uczy …

nowe-31nowe-22-13nowe-25-2nowe-23-2

I tutaj mam dla Ciebie niespodziankę, bo już dziś będziesz mogła wygrać jedną z trzech nagród – Mega Blocks Delux 150 elementów, Mega Blocks 60 elementów i Kredki Humorki. To co? Będziesz ze mną na Fb?

A Wy? Lubicie Fisher Price? Jakie zabawki towarzyszą Waszym dzieciom?


nowe-28-2