Wczoraj wspomniałam Wam, że pokonała mnie migrena, ale mimo to postanowiłam zmotywować się i napisać Wam ten krótki wpis, który mam nadzieję będzie dla Was świetną motywacją do organizowania czasu Waszym dzieciom, tak, by był on kreatywny i spędzany w najlepszym gronie – gronie rodzinnym.

Prawdę mówiąc już dawno miałam Wam o tym napisać, ale tak ułożyły mi sie obowiązki zawodowe, że ta jedna rzecz zupełnie uleciała mi z głowy. Trochę żałuję, bo to był iście wakacyjny temat, ale … jesień też jest piękną porą roku i mam nadzieję skorzystacie z tego, czym chciałabym się z Wami podzielić. 

A jak nie … to na kolejne wakacje będzie jak znalazł, no nie?

Dziś parę słów o tym, co ostatnio pomaga nam dokonywac wyborów, co do spędzanego wspólnie czasu. Jakiś czas temu dostałam propozycję dołożenia swoich przysłowiowych „trzech groszy” do stworzenia pierwszego w Polsce poradnika dla rodzin zatytułowanego: „Najciekawsze miejsca na rodzinny wypad w Polsce„. Poradnik liczący ponad 200 stron, zawiera bardzo wiele praktycznych informacji w tym: opisy Parków Rozrywki i Edukacyjnych w Polsce, ciekawe wywiady, artykuły, opisy blogów parentingowych, być może takich, o których istnieniu nie miałaś pojęcia itd … Słowem 200 stron wartościowych treści, z których skorzysta każdy rodzic.

Poradnik jest pięknie wydany, zresztą zobaczcie miejsce, gdzie znaleźlismy się my … Uwielbiam tę stronę poradnika i ten kard …

Mam go zapisanego w formie pdf i lubię do niego zaglądać, szykując nasze wypadowe plany. Już dziś Ty też możesz go mieć całkowicie bezpłatnie, klikając w TEN link. Podajesz maila, klik i gotowe.

Ale jeśli jesteś spragniona jeszcze większej wiedzy, to zapraszam Cię do odwiedzenia dwóch stron www.corobic.pl i www.maszwolne.pl, na które zaglądam regularnie. Znajdziesz tu katalogi atrakcji dla dzieci w Twoim mieście i okolicach. Atrakcji, które uczą, bawią i pozwalają wypocząć. 

Jeśli podobnie jak ja, uwielbiasz aktywność z rodziną, zapisz sobie te strony i zaglądaj do nich śmiało. Im częściej, tym lepiej, bo dzięki nim odwiedzisz z pewnością miejsca, w których nigdy nie byłaś. Gwarantuję Ci to!

Mi naprawdę pomagają i mam nadzieję będą służyć jeszcze dłużej, tak jak i Tobie!

Buziak!