Są takie momenty w życiu kobiety, kiedy nie ma ochoty zakładać jeansów i koszulki. Chciałaby móc wyglądać jak prawdziwa dama. W sukience za kolano, która zasłania więcej niż pokazuje, wprowadzając nutkę tajemniczości…
Pamiętam, kiedy po raz pierwszy założyłam sukienkę od Marie Zelie. Zrobiłyśmy sesję zdjęciową w Galerii w Bytomiu i byłyśmy na celowniku wielu „gapiów”. Usłyszałam wtedy tyle komplementów, że momentami wprawiało mnie to w zakłopotanie. Już wtedy wiedziałam, że będę chciała, by sukienki szyte z miłości do kobiecego piękna wisiały również w mojej garderobie. Aktualnie mam w szafie trzy. Sukienkę w groszki! Uwielbiam…, a pokazywałam ją Wam TUTAJ. Każda sukienka jest inna, ale mają wspólny mianownik. Są bardzo kobiece i pasują na każdą okazję. Ostatnią, granatową, właśnie , miałam Wam pokazać dawno, ale brak fotografa na co dzień, przerósł moje możliwości. Mam nadzieję, że szybko nadrobię.

Sukienki skradły również serce Wiki i Mai. Ostatni model Kalinkę, pokazywałam Wam w TYM wpisie. Są przepiękne i obie dziewczynki bardzo je lubią. Tym razem jednak chciałabym pokazać Wam sukienki polo, które można nosić na wiele sposobów. Nadają się na każdą okazję – czy to do przedszkola, czy na spotkanie rodzinne. Dziś dziewczynki założyły je na wizytę u moich przyjaciół. Wykorzystałam chwilkę i zrobiłam im kilka ujęć. W grudniowy klimat pasowałyby mi tutaj czerwone rajstopki i lakierki, a na głowie piękne kokardy…, prawda?
Marie Zelie ma kilka sukienek dla małych dziewczynek. Warto do nich zajrzeć, tym bardziej, że aktualnie sukieneczki są przecenione, a zapisując się do Newslattera, zyskujesz dodatkowo, jednorazowo 30 zł rabatu. Poza tym, Marie Zelie honoruje Kartę Dużej Rodziny. Dla posiadaczy przewidziany jest rabat 20 %! Brawo!

Oprócz granatu, podoba mi się bardzo polo bordowe. A z sukienek dla Kobiet, możesz wybierać, a wybierać… Każda piękna…
Jestem ciekawa, która Tobie podoba się najbardziej?

Ok. Uciekam czytać dziewczynkom książki. Buziaki i cudnej niedzieli :*