Chciałabym pokazać Wam dziś kilka kadrów, które być może już widzieliście, ale całkiem możliwe, że nie każdy. Jak wiecie, jestem na etapie budowania nowej marki odzieżowej. OKYOO to mój drugi dom. Albo raczej trzecie dziecko 🙂 Jestem z siebie ogromnie dumna, że tworzę to krok po kroku, ponieważ mam dzięki temu poczucie, że coś potrafię, ostatnio tak bardzo zaburzone rozwodem i milionem innych spraw…

Dziś chciałabym Wam zaprezentować nowości, które pojawiły się na sklepie. Przede mną kolejne projekty, które kiełkują każdego dnia. Przede wszystkim chcę rozwinąć markę i poszerzać jej asortyment o kolejne produkty, między innymi o dodatki do domu, odzież dla sportowców itd. Ciągle myślę też o wyborach tkanin. Chcę, by kobiety pokochały #okyoo przede wszystkim za jakość. Uszyte są fantastycznie – to jest pewne. Za tym stoi szwalnia z wieloletnią tradycją, które posiada wewnętrzny dział jakości. Teraz przede mną wybór kolejnych tkanin. Będzie się działo.

Pragnę Cię zaprosić do mnie na Fb – dołącz do nas. A teraz kilka kadrów z najnowszej sesji produktowej i bestseller – komplety Lilia Flowers. Przywitaj ze mną wiosnę!

Zapraszam Cię też do sklepu – tutaj  będziesz na bieżąco – OKYOO