Jest kilka takich produktów, które w domu powinna mieć każda kobieta. Niezależnie od tego, czy jest Mamą, czy nie. Do takich rzeczy należy chociażby dobry termometr bezdotykowy.

Nie ma miesiąca, kiedy nie pytacie mnie, jaki termometr polecam. Do tej pory użytkowałam termometr Microlife – służył mi paręnaście razy, choć czasem zdarzało się, że wskazywał temperaturę, kiedy nikt z nas jej nie miał. To sprawiło, że któregoś razu kupiłam termometr bezrtęciowy, do złudzenia przypominający ten rtęciowy, który miały nasze mamy, kiedy my byłyśmy dziećmi. Pani w aptece powiedziała, że jego zaletą jest niewątpliwie dobry pomiar, natomiast jego minusem jest… czas pomiaru. Kto z nas wyobraża sobie gorączkujące w nocy dziecko i mierzenie mu temperatury pod pachą 10 minut… no way…

A dobry termometr przydaje się w wielu sytuacjach. Podczas przeziębienia, korony… ale również kiedy np. chcemy zmierzyć temperaturę butelki z mlekiem dla dziecka. Czasem taki szybki pomiar jest na wagę złota.

Jaki termometr bezdotykowy warto kupić?

Od miesiąca mam w swoim domu termometr, który wysłało mi Domowe Laboratorium w ramach naszej współpracy barterowej. Umówiliśmy się, że zrobię stories na temat tego termometra, jak tylko spełni moje oczekiwania, ale termometr jest tak dobry, że pomyślałam, że podzielę się z Wami namiarami na jego zakup, bo wiem, że wiele z Was szuka dobrego termometra bezdotykowego, a ten się sprawdził w 100 %.

Termometr Controly Infrascan do ucha i czoła

Termometr Controly mierzy temperaturę w uchu i na czole. Możesz z jego pomocą zmierzyć również temperaturę przedmiotu. Pomiar jest ekspresowy – czas pomiaru to 1 sekunda. Zaskoczyło mnie to, jak bardzo jest dokładny. Choć nie mieliśmy w tym czasie żadnego stanu podgorączkowego ani gorączki, to codziennie mierzyliśmy temperaturę i kilka razy porównywałam ją z tą z termometra bezrtęciowego – pomiary się zgadzały. Natomiast mój termometr sprzed lat, zawsze wskazywał temperaturę wyższą nawet o cały stopień. Termometr Controly to naprawdę świetny i przydatny sprzęt.

Dziś, kiedy wrzuciłam informacje o nim na stories, kilka z Was napisało mi, że też go ma i również jesteście zadowolone. Cieszy mnie, że macie z nim dobre doświadczenia, bo to potwierdza moje miesięczne obserwacje i nie obawiam się Wam go polecić.

To nie będzie długi wpis, ale chciałam, żebyście sobie zapisały nazwę, a jak macie potrzebę kupienia dobrego termometra, to nawet zrobiły to dziś. Przez najbliższe 55 dni ten termometr jest w promocji za 144 złote. Poczytacie o nim więcej i sfinalizujecie w razie potrzeby jego zakup TUTAJ. Fajne jest też to, że macie na niego aż 3 lata gwarancji z odbiorem i dostawą nowego sprzętu prosto pod Wasze drzwi w razie jakiejkolwiek awarii. Choć wierzę, że posłuży Wam na lata. I oby zdrowia nam nie zabrakło, by był jak najmniej używany.

Polecam!