Te klocki to istny SZAŁ! Poznaj Plus Plusy

przez Mamalife

Lubię zimę. Czasami. Bo generalnie wolę lato. A jeszcze bardziej kocham wiosnę. Choć mroźne dni też dają się lubić. Ale mroźne. Wiecie- taka zima z prawdziwego zdarzenia. Jak za czasów mojego dzieciństwa. Nie taka jak teraz. Nijaka. Choć wczoraj było wyjątkowo pięknie. Śnieg, słońce, spacer i zziębnięte nosy. Idealnie. A po powrocie szklanka gorącej herbaty z miodem i cytryną i pytanie Wiki: „To co teraz robimy?”. No właśnie – odwieczny dylemat wieczoru spędzonego w domu. Bo ileż można piec muffinek? Wiem – dużo 🙂 Ale mój brzuch miał ginąć, a nie ginie, tylko rośnie, więc babeczki odpadły. Można robić stempelki, fajna sprawa, ale po tym jak ostatnio pod moją nieuwagę Wiki na tusz weszła gołymi stopami, po czym przemaszerowała się po całym mieszkaniu wchodząc na nasz jasny wypoczynek, odechciało mi się takiej kreatywności. Stempelki schowałam. Czekają na lepsze czasy. Można tez malować, wycinać, ale robimy to prawie codziennie, więc entuzjazmu w jej oczach na widok kolorowanki nie widzę. Ale można też budować.

Klocków mamy dużo. Są drewniane, które kocha i Ona i ja. Ja oczywiście za drewno. Kocham wszystko co drewniane. Od mojego kuchennego, drewnianego blatu, właśnie po te drewniane klocki. Mamy też Lego Duplo. Kolejna miłość Wiki. Nasz ostatni zestaw z księżniczką Zosią wymiata, ale Młoda wciąż czeka na zestaw z Elzą. Choć nie Duplo – to nasz „must have”. Kraina Lodu i wszystko jasne. Ale są też One – Plus Plusy.

klocki005klocki002Nasze odkrycie końcówki zeszłego roku. Te klocki są tak fantastyczne, że czasami biorę je sama i tworzę. Znasz? Jak nie znasz, to zaraz Cię z nimi zapoznam, pokażę ci kilka zdjęć, podpowiem gdzie możesz je kupić, a na końcu mam dla Ciebie małą niespodziankę.

Trochę historii – trochę …

Wyobraź sobie, ze te klocki przywędrowały do nas już w 2012 roku. Wtedy urodziła się Wiki, więc nie dziwie się, że ich nie znałam, ale, że poznałam je dopiero w 2015, to już faktycznie mały szok. Cóż – w zwykłym sklepie ciężko je dostać, ale od czego mamy internety? 🙂 Wystarczy klik, klik i klik i kurier jest pod Twoim domem. Ach – kocham takie rozwiązania. Choć czasem lubię coś „pomacać” przed zakupem. Ale jak ktoś mówi mi :” Babo, bierz w ciemno, bo warto”, to nie lubię się zastanawiać. Jak warto to warto:). No to ja Ci powiem, że warto. Bo z tych klocków Twoje dziecko zbuduje wszystko. Różne Twory i figury. Płaskie i przestrzenne. U nas były roboty, dinozaury, tory i korony. Były domki, kwiatki i cuda wianki. Co zabawa – coś nowego.

Plus Plusy świetnie rozwijają motorykę małą. Masz do wyboru dwa rozmiary – mini lub midi. My wybraliśmy większe, ale właśnie przymierzamy się do tych mniejszych, co by jeszcze fajniejsze konstrukcje budować. Masz też wybór kolorów, od stonowanych, po pastele, lub neonowe. Masz możliwość dokupywania kolejnych klocków, nawet do tworzenia tematycznego. Możesz na początek kupić mniej elementów, by za jakiś czas dokupić więcej, bo uwierz mi – to zabawa dla całej rodziny. Ty budujesz, dziecko buduje. Więc by nikt sobie nie podbierał warto mieć ich trochę na stanie. No i macie ubaw po pachy. Plus Plusy rozwijają wyobraźnie. U nas wczoraj Młoda robiła … Elzę. Można – można 🙂

klocki008klocki006

No i wspomnę ci jeszcze, że te świetne klocki są zrobione z tworzywa sztucznego, bez dodatków szkodliwych substancji, więc jak mniejsze dziecko sobie upodoba jednego Plus Plusa Midi jako gryzak – odetchniesz z ulgą. Moja jeszcze się do nich nie dobrała, ale domyślam się, że wszystko przed nami.

Obiecałam ci jeszcze, że podpowiem ci, gdzie możesz je kupić. Znajdziesz je między innymi w Zabawkarni. Właśnie tutaj – ZABAWKARNIA, a dokadniej o tutaj – KLOCKI.  Między innymi, bo tak naprawdę nie wiem, gdzie jeszcze. Ale nie szperaj po necie. Zaufaj mi, że tam z zakupu będziesz zadowolona, że hej, tym bardziej, że przemiła właścicielka, zaproponowała, że do końca stycznia, na hasło „mamalife”, daje Tobie 10 % rabatu. Super, no nie? Ten rabat obowiązuje na cały asortyment, więc jak masz ochotę na większe zakupy – kupuj śmiało. Może zdecydujesz się na Lalę do kąpieli, o której pisałam o tutaj – Idealna Lala do kąpieli. Albo upodobasz sobie cokolwiek innego. Rabat to rabat, a my lubimy rabaty, prawda?:)

No i mam dla Ciebie na koniec niespodziankę. Trzy zestawy Plus Plusów mini po 100 sztuk, na dobry początek. Taki szybki konkurs, który toczyć się będzie na FB. Wystarczy, że spełnisz warunki, zaakceptujesz regulamin – REGULAMIN i te klocki mogą powędrować właśnie do Was. Wchodzisz w to? Szczegóły znajdziesz na FB – KONKURS

Cieszę się, że Klocki ci się spodobały. Bo się spodobały, prawda? Więc masz pomysł na kolejny prezent – z okazji, lub bez okazji. I serio -jeśli kupisz – nie pożałujesz.

A teraz zobacz, jak bawiła się Wiki. Fajnie, co? 

klocki001klocki004klocki007klocki011klocki013klocki017klocki018klocki003klocki009klocki016

Czas na Was 🙂 A Wy lubicie klocki?

I zapomniałabym Rabat w Zabawkarni na wszystko, do końca stycznia!

klocki002

 

Wiki – leginsy -znajdziesz je właśnie tutaj – > Lindex  – , bluzka -> Little Lena

 

UWAGA! Wyniki konkursu! Klocki Plus Plus Mini wygrywają:

1. Jarek Sammler

2. Krzysia Sadowska

3. Monika Flok

Gratuluję i przypominam, że na podanie adresu do wysyłki czekam 3 dni. Proszę o prywatną wiadomość na facebooku.

Related Posts