Dziś kilka słów o Mamalife. Bo nadarzyła się wyjątkowa okazja. 5000 fanów na FB. Kurcze, Wy naprawdę mnie czytacie?:) A jak to rzekła któraś z Was – to dopiero początek. Będą nas miliony:) Taki feedback z Waszej strony, daje mnóstwo pozytywnej energii.  Do tego, by robić to co robię. By pisać o tym, o czym piszę, a w konkluzji by dalej się rozwijać. Bo to co na początku było przyjemnością, zaczyna robić się pracą. Taką, w której sama sobie jestem szefem i jest mi z tym mega dobrze. To najlepiej wykorzystany czas podczas mojego macierzyńskiego. Zauważyłam, że co niektóre Blogerki podsumowują swoje coroczne blogowanie. Ja podsumuję swoją 3 – miesięczną obecność w sieci. A w dodatku napiszę Wam o moich planach a na koniec zaproszę Was na obiecany konkurs.

Jeśli chodzi o wyniki, to Kochani – mamy MOC. 5000 fanów na FB, a tylko w tym miesiącu 40.000 UU na GA (Google Analytics). Czyli rośniemy w siłę 🙂 A, że powiadają, że w kupie raźniej, więc wierzę, że przybędzie nas tu jeszcze więcej. Że będzie wciąż miło, ciekawie i coraz lepiej.

Bo przede mną dużo pracy. Bo blogowanie to nie tylko pisanie sobie ot takiego jakiegoś życiowego pamiętnika. To już budowanie swojej marki. A marka Mamalife już jest fajna, no nie?:) Co jeszcze nas tu czeka? Na początek będzie zmiana szablonu, który mam nadzieję ułatwi Wam poruszanie się po blogu (nowa odsłona – wkrótce!). Pod lupę wzięłam też kategorie, które lekko zmodyfikuję. W głowie mam mnóstwo pomysłów, które kotłują i czasem spać nie dają. Wiecie, to jest tak, że jak o czymś intensywnie myślisz, to Ci się potem po nocach to śni. I właśnie to mnie czasem dopada. Leżę i myślę. Co zmienić, co dodać, co napisać, jak Was zachęcić, a przede wszystkim co robić by Was nie stracić. Albo inaczej – jak pisać, byście wciąż chciały mnie czytać. I wtedy do głowy przychodzi mi jedna myśl – bądź sobą 🙂 I to, póki co, wychodzi mi najlepiej. Daję Wam moje prawdziwe emocje, pokazuję cząstkę naszego życia, jestem, jaka jestem. Wierzę, że to własnie szczerość pozwoli mi przyciągnąć Was do siebie. Taka zasada win to win. Ja jestem dla Was, a Wy dla mnie. I niechaj się biznes kręci 🙂

Będę więc miała dla Was różne konkursy, ciekawe artykuły i to co tygryski lubią najbardziej – zdjęcia 🙂 Wciaż nad tym pracuję, bo uwierzcie mi, 3 miesiące temu wziełam w swoje łapki pierwszy raz lustrzankę i do dziś odkrywam jej możliwości. A, że praktyka czyni mistrza, to z każdym wpisem będzie tylko lepiej. Co jeszcze? Na Waszych oczach rośnie mi druga córa:) Więc wszystkie jesteście dla nas Ciotkami i to nie byle jakimi 🙂 Blogowymi Ciociami. Czyli już jesteśmy wielką rodziną :). I ponoć są z nami też Wujkowie. Pozdrawiamy drogich Panów.

Kilku rzeczy związanych z blogiem Wam nie zdradzę, bo na wszystko jest czas i pora :). Ale uwierzcie mi – będzie się działo. Bo już Wam napisałam jakiś czas temu – jeszcze o mnie będzie głośno. A co?! Niechaj wiedzą, że Mamalife jest tylko jedna 🙂 A z takim gronem Mam jak Wy, Mamalife jest nie tylko jedyna, ale i wyjątkowa.

A na koniec obiecany konkurs. Chciałabym, byście sprawiły mi przyjemność, a ja Was za to nagrodzę. Co Wy na to? Nagrodą główną będzie wyjątkowa Lala Waldorfskich. Lala, którą własnoręcznie zrobiła dla nas Ewa z pracowni Blue Almonds Niebieskie Migdały( ps. będzie mi i Ewie miło jak polubicie jej profil na FB). Lala wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Drugiej takiej w Polsce nie znajdziesz. Każda lala wychodzi z pracowni Ewy na zamówienie. Wykonana z wyjątkową dbałością o detale i jakość. W zestawie dodatkowe ubranko. Jakie? To niespodzianka:)

nowe-1-267

Wiktoria ze swoją chodzi wszędzie gdzie się da. Mam nadzieję, że któraś z Was, sprawi swojej córce piękny prezent, który zostanie z nią na długo. Ale, że są z nami też Mamusie chłopczyków, więc równocześnie do wygrania są 3 kury LaMillou

IMG_6499_lateKuraBabciDany_LaMillou_FollowMeChessboard_Ecru

KuraBabciDany_Poduszka_LaMillou_FunnyBunny_Grey_Minky

 

Mam nadzieję, że spodoba Wam się mój prezent dla Was. Tylko pytanie. Co musicie zrobić?

Otóż, tym razem będzie liczyła się kreatywność. Możecie napisać wiersz, zrobić zdjęcie, może jakąś mini pracę plastyczną, choćby ułożyć coś z klocków. Chodzi o to, by zrobić coś, gdzie w tle pojawi się hasło „Mamalife”. Pokażcie mi, że jesteście 🙂 Mam nadzieję, że zadanie nie będzie trudne, a sprawi Wam i mi przyjemność. I znów win to win:) Macie czas równo tydzień. Po tym czasie dajcie mi jeden dzień i ogłaszam wyniki 🙂

Konkurs trwa na blogu, więc oczekuję na Wasze komentarze, pod tym wpisem

Oczywiście miło mi będzie, jeśli będziecie mnie polecać dalej. Waszym koleżankom, sąsiadkom i innym. Niechże dowie się o nas cały świat:)

To jak – wchodzicie do gry?

nowe-1-267 nowe-1-268 nowe-1-269 nowe-1-270 nowe-1-271 nowe-1-272

Konkurs uważam za otwarty! Zakończenie konkursu 6 grudnia o północy! Ogłoszenie wyników w poniedziałek . Powodzenia. Dajcie czadu 🙂

 

WYNIKI Konkursu z Mamalife

1. Lalę wygrywa Kamila 

Kury powędrują do :

2. Ani i jej córeczki w czerwonym serduszku 

3. Lineczki 192

4. Sylwi Hryszko 

Kurcze Dziewczyny. Wszystkie dałyście czadu. Żałuję, że mnie nie stać na 30 kur :*:*. Ale niebawem kolejny konkurs, więc obiecuję, że jeśli zostaniecie ze mną na dłużej to takich szans będzie więcej. Póki co dziękuje za to, że jesteście, za Wasze fantastyczne prace, za czas poświęcony w ich przygotowanie. Pięknie dziękuję :*. Proszę o kontakt na Fb osoby, które wygrały. Prześlijcie swoje dane 🙂 Buziaki:)

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNasz pierwszy zimowy bałwan!
Następny artykułMoje Piersi Nie Tylko Moja Sprawa
SAMODZIELNA Mama dwóch córeczek, Blogerka. Z wykształcenia magister Fizjoterapii, Kosmetolog oraz Coach. Z głową pełną niebanalnych pomysłów, energią i pozytywnym myśleniem.