Sposób na NUDĘ? Masa plastyczna dla dzieci bez brudzenia! Poznaj Masę Kreatywności Netto.

przez Mamalife

Zapewne Wasze dzieci również uwielbiają wszelkie masy plastyczne. Wiele razy znajdowałam takowe na ubraniach, pościeli, a nawet w… butach! I powiem wprost – nie lubię kupować tego, co brudzi i zostawia wszelkie ślady, choć dziewczynki są wtedy wniebowzięte. Zresztą one uwielbiają wszystkie zabawy, które polegają na robieniu czegoś z niczego, nawet jeśli jest to mieszanka mąki, płynu do naczyń i kakao. Znacie to?

Z masą plastyczną bez brudzenia pierwszy raz miałam kontakt rok temu, gdy podczas zakupów w NETTO, który to sklep miałam naprzeciwko swojego bloku w Opolu, kupiłam zestaw Masy Kreatywności Netto, w nadziei na zbicie nudy podczas lockdownu. Pokazywałam Wam go wtedy i wiem, że wiele osób podzieliło mój entuzjazm i zrobiło to samo – kupiłyście ten zestaw swoim dzieciom. Pamiętam jak bardzo dziewczynkom spodobała się ta masa i jej możliwości, choć najbardziej przypadła mi do gustu, właśnie dlatego, że była to jedyna masa, którą mogliśmy się wspólnie bawić, a która nie powodowała żadnych szkód w mieszkaniu. Dziewczynki były szczęśliwe, a mama zadowolona.

Masa Kreatywności Netto – nasz sposób na nudę!

W tym roku zaproponowano mi, żebym podzieliła się z Wami informacją o Hey Cley. Mogłabym napisać, że pewnie wszystkie z Was znają już tą masę, ale wydaje mi się, że nie każdy o niej słyszał, więc to doskonała okazja, żeby zobaczyć, czy to coś, co Was urzeknie, tak samo jak nas.

Masa kreatywności – Farma Świeżości

Masa kreatywności Farma Świeżości to nic innego jak plastyczna masa, z której można robić cuda, a która po minimum kilkunastu godzinach zasycha tak, że spokojnie pobawicie się figurkami, które udało Wam się wykonać (masę zaschniętą do 4 godzin można odświeżyć poprzez dodanie do niej odrobiny wody). Masa ta jest miękka i bardzo kolorowa, przyjazna dla dzieci i nie jest toksyczna. Możecie z niej zrobić wszystko, co tylko podpowie Wam wyobraźnia, ale możecie skorzystać również z gotowych pomysłów, które znajdziecie w aplikacji (do ściągnięcia w Google Play oraz w App Store). Nam udało się zrobić kilka zwierzaków z Farmy Świeżości – Świnkę Halinkę, Koguta Zdzisia, Kurczaka Julka i Kurę Madzię oraz Gąskę Zosię. Dla kilkulatka nie jest to trudnym zadaniem, a dostarcza wiele frajdy. Aplikacja podpowiada krok po kroku co należy zrobić i faktycznie – zwierzaki z farmy wychodzą prawie identyczne jak oryginał. Dla jeszcze mniejszych dzieci to też fajna sposobność na to, by poznać zwierzęta z farmy – maluchy to uwielbiają.

Zobaczcie jakie piękne zwierzątka wykonały dziewczynki. Nie poddajemy się i będziemy próbowały lepić dalej, żeby zrobić wszystkie zwierzątka – a w sumie bohaterów Farmy Świeżości jest 10.

Jak zdobyć masę kreatywną Hey Cley w NETTO przy okazji robienia zakupów? To proste. Za każde wydane 40 zł w sklepach NETTO otrzymasz 1 saszetkę z losowo wybranym kolorem. W każdej saszetce znajdziesz jeden kolor i jeden znaczek. Gdy zbierzecie 6 znaczków, możesz odebrać maskotkę zwierzaka za 24,99 zł. Akcja trwa do 19.06, więc jeśli masz NETTO po drodze, zajrzyj i zrób zakupy i dodatkowo szukaj produktów oznaczonych symbolem „+1 saszetka”. Za zakup tego produktu możesz odebrać dodatkowe saszetki. Listę aktualnych produktów objętych promocją znajdziesz TUTAJ.

Jeśli natomiast chcesz kupić swojemu dziecku prezent na już, to w NETTO możesz zaopatrzyć się w dużą paczkę masy kreatywności, która zawiera aż 20 tubek, we wszystkich dostępnych kolorach. Fajne są też kule niespodzianki, wewnątrz których  znajduje się instrukcja oraz wszystkie kolory umożliwiające ulepienie jednej postaci. My jesteśmy zachwycone. I będziemy wracać do tej masy, ilekroć uda nam się ją kupić w NETTO.

Mam nadzieję, że nasza zabawa zachęciła Was do wypróbowania tej masy również w Waszym domu. Zakupy i tak trzeba robić, więc jeśli jest szansa przy ich okazji nabyć coś dla dzieci, to czemu nie, prawda? Lubię takie akcje. Lubię o nich mówić. Lubię brać w nich udział. I kto ma dzieci spragnione zabawy, pewnie doskonale mnie rozumie.

Dlatego życzę Wam wspaniałej zabawy z Hey Cley i koniecznie wrzucajcie w komentarze zdjęcia Waszych zwierzaków!

Do podzielenia się z Wami moją opinią na temat masy kreatywności Hey Cley zaprosiła mnie Masa Kreatywności NETTO.

 

 

Related Posts