THERMOMIX drożeje od lutego! Kup jeszcze w styczniu!

przez Mamalife

Ponieważ nie chciałabym, że ta informacja Wam uciekła, publikuję tutaj informację tym, że cena TM wzrasta od lutego. 

Czy warto zainwestować w THERMOMIX?

Nie jest to tani sprzęt. Aktualna jego cena to 5745 złotych  i dla przeciętnej rodziny jest to z pewnością spory wydatek. Mogłoby się wydawać, że płacimy jedynie za markę, bo w Polsce nieco taniej można kupić na pierwszy rzut podobny sprzęt w Lidlu.

Prawdą jest jednak, że równie dobrze moglibyśmy obyć się Thermomixa, bo zupę ugotujemy w garnku, ciasto zblendujemy blenderem, na parowarze – zrobimy kotlety jak na Varomie i tak dalej… Nasze Babcie i Mamy tego nie miały, a sobie radziły. No nie?

Ale mówienie tego, to tak jakby mówić, że nie trzeba kupować odkurzacza, bo dawniej radzono sobie sama miotłą. Technika idzie do przodu i zdecydowanie największą zaletą Thermomixa jest to, że ułatwia on gotowanie, a tym samym ułatwia naszą codzienność. Jeśli miałabym ze wszystkich sprzętów w domu wybrać jeden, którego mogłabym nazwać swoim przyjacielem, to byłby to właśnie ON. Pomagał mi kiedy byłam mężatką, a teraz pomaga mi jeszcze bardziej, gdy jestem samodzielną Mamą i robię w domu czasem za dwóch.

W Thermomixie wszystko przygotowuję szybciej niż, gdybym miała to robić tradycyjnie (i tak – czasem robię tradycyjny obiad w garnku i to też lubię). Najnowsza wersja (TM6) i wbudowany w niego dostęp do platformy Cookidoo połączonej ze smarfonem pozwala mi zaoszczędzać czas oraz być w kuchni bardziej kreatywną. Tutaj nie trzeba nawet umieć gotować – tutaj praktycznie gotuje się samo. Brzmi fajnie?

Zatem zapraszam. Masz możliwość kupić Thermomix w ratach lub za gotówkę. Ratę możemy dopasować ją do Twoich możliwości. Możesz również dokonać pierwszej wpłaty lub spłacić TM, gdy będziesz mieć okazję.

Wciąż się wahasz? Zajrzyj do TEGO wpisu – Czy warto kupić Thermomix? Moja opinia po 6 latach użytkowania. 

Jak się ze mną skontaktować? To proste. Jeśli czujesz, że to dobry moment na zakup – zadzwoń do mnie – 530712620. Albo napisz do mnie na Facebooku, właśnie TUTAJ lub TUTAJ.

Bezpiecznie (nawet online) pomogę Ci ogarnąć formalności, poprzedzając to thermowizją. Możemy się też spotkać u Ciebie. Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale jestem mobilna i przyjadę nawet na Śląsk czy nad morze. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, a Twoja satysfakcja jest moim priorytetem.

Zapraszam.

 

To co? Kiedy się widzimy? Pamiętaj. Takie raty zerowe są tylko do 27 listopada. Jeśli chcesz mieć Thermomix w grudniu – nie czekaj! Zadzwoń – 530712620

Related Posts