Ponieważ nie chciałabym, że ta informacja Wam uciekła, publikuję tutaj informację o wyjątkowej promocji! Już od dziś, masz EXTRA OKAZJĘ nabyć Thermomix! Jak? Na przykład na raty.  Raty 0 % na Thermomix nie pojawiają się często, ale jak już są, to kto może to korzysta. W końcu kupując w ten sposób Thermomix nie dopłacamy do niego ani złotówki!

Czy warto zainwestować? Raty 0 % na Thermomix

Nie jest to tani sprzęt. Aktualna jego cena to 5495 złotych i dla przeciętnej rodziny jest to z pewnością spory wydatek. Mogłoby się wydawać, że płacimy jedynie za markę, bo w Polsce nieco taniej można kupić na pierwszy rzut podobny sprzęt w Lidlu.

Prawdą jest jednak, że równie dobrze moglibyśmy obyć się Thermomixa, bo zupę ugotujemy w garnku, ciasto zblendujemy blenderem, na parowarze – zrobimy kotlety jak na Varomie i tak dalej… Nasze Babcie i Mamy tego nie miały, a sobie radziły. No nie?

Ale mówienie tego, to tak jakby mówić, że nie trzeba kupować odkurzacza, bo dawniej radzono sobie sama miotłą. Technika idzie do przodu i zdecydowanie największą zaletą Thermomixa jest to, że ułatwia on gotowanie, a tym samym ułatwia naszą codzienność. Jeśli miałabym ze wszystkich sprzętów w domu wybrać jeden, którego mogłabym nazwać swoim przyjacielem, to byłby to właśnie ON. Pomagał mi kiedy byłam mężatką, a teraz pomaga mi jeszcze bardziej, gdy jestem samodzielną Mamą i robię w domu czasem za dwóch.

W Thermomixie wszystko przygotowuję szybciej niż, gdybym miała to robić tradycyjnie (i tak – czasem robię tradycyjny obiad w garnku i to też lubię). Najnowsza wersja (TM6) i wbudowany w niego dostęp do platformy Cookidoo połączonej ze smarfonem pozwala mi zaoszczędzać czas oraz być w kuchni bardziej kreatywną. Tutaj nie trzeba nawet umieć gotować – tutaj praktycznie gotuje się samo. Brzmi fajnie?

Zatem zapraszam. Masz możliwość kupić Thermomix w 10 lub 20 ratach lub 36 ratach. Cena najmniejszej raty to 152,50 złotych. Możemy dopasować ją do Twoich możliwości. Możesz również dokonać pierwszej wpłaty lub spłacić TM, gdy będziesz mieć okazję. Kupując w promocji „raty 0 % na Thermomixnie płacisz prowizji ani odsetek, więc teraz to świetna okazja, by podarować sobie ten sprzęt jeszcze w wakacje! 

Wciąż się wahasz? Zajrzyj do TEGO wpisu – Czy warto kupić Thermomix? Moja opinia po 6 latach użytkowania. 

Jak się ze mną skontaktować? To proste. Jeśli czujesz, że to dobry moment na zakup – zadzwoń do mnie – 530712620. Albo napisz do mnie na Facebooku, właśnie TUTAJ lub TUTAJ.

Bezpiecznie (nawet online) pomogę Ci ogarnąć formalności, poprzedzając to thermowizją. Możemy się też spotkać u Ciebie. Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale jestem mobilna i przyjadę nawet na Śląsk czy nad morze. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, a Twoja satysfakcja jest moim priorytetem.

Zapraszam.

To co? Kiedy się widzimy? Pamiętaj. Nabyć Thermomix w ratach zerowych możesz jedynie do 28 listopada. Zadzwoń – 530712620