Co prawda nigdy nie organizowałam ani dla siebie, ani dla nikogo ze znajomych przyjęcia Baby Shower, ale są one u nas coraz bardziej popularne…
I tak puściłam wodzę fantazji i zaczęłam myśleć, z jakiego prezentu najbardziej ucieszyłabym się, gdybym była przyszłą Mamą…

Albo inaczej. Idziesz w odwiedziny do koleżanki/ przyjaciółki, która właśnie została Mamą i masz w głowie mętlik – z czego najbardziej ucieszą się młodzi rodzice?

Pewnie takich prezentów jest mnóstwo. Pieluszki zapakowane w tort, ubranka, poduszki do karmienia. Zabawki edukacyjne, maty dla maluszka… wszystko unisex.

A ja choć od jednej osoby chciałabym dostać… zestaw pielęgnacyjny dla Maluszka od firmy Hagi Baby. Słyszałaś?

Kosmetyki Hagi Baby – prezent dla rodziców i maluszka

Hagi Baby to propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą pielęgnować maluszka w naturalny, prosty sposób, mając pod ręką wszystko to, co potrzebuje małe dziecko do codziennej pielęgnacji – krem do buzi, ciała, ochronny krem pod pieluszkę, żel do mycia ciała, mydło w kostce oraz oliwka.

Na produkty od Hagi Baby trafiłam niedawno. Najpierw zainteresowały mnie ich produkty do ciała dla dorosłych, a potem zobaczyłam, że mają właśnie taki zestaw „Witaj w domu Maluszku – zestaw do pielęgnacji małego ciałka od pierwszych dni życia”. Co w nim znalazłaby młoda Mama?

  1. Naturalny krem pod pieluszkę z olejem konopnym – do używania po każdorazowej zmianie pieluszki
  2. Naturalny żel do ciała i włosów z olejem ze słodkich migdałów – do mycia, pluskania i zabawy! Nie szczypie w oczy!
  3. Naturalne mydełko dla dzieci z olejem ryżowym – tradycyjna kostka myjąca bez dodatków zapachowych.
  4. Naturalny krem do buzi i ciała z olejem morelowym – przetestowany nawet przeze mnie! Super produkt!
  5. Naturalna oliwka do ciała z olejem makowym – idealna do głaskania i masowania zarówno maluszków i starszaków.

5 produktów do podstawowej pielęgnacji dziecka, w ładnych opakowaniach, z bardzo dobrym składem, w którym podstawowymi produktami są naturalne oleje roślinne,  a to wszystko zapakowane w pudełku, które idealnie nadaje się na prezent. Czy gdybyś była młodą Mamą, nie ucieszyłabyś się z takiego podarunku? Bo ja zdecydowanie tak!

Przetestowałam na dziewczynkach kosmetyki Hagi Baby i muszę Ci powiedzieć, że zapisuję je na swojej liście ulubionych kosmetyków dla dzieci.
Dziś więc krótko, ale mam nadzieję dla Was praktycznie!

A teraz zróbmy sobie prezentownik – co najfajniej podarować młodym rodzicom na prezent z okazji narodzin dziecka? Podpowiecie?