Wspomnienia są bezcenne. Prawda? Pamiętam, gdy byłam małą dziewczynką, uwielbiałam słuchać rodzinnych opowieści. Siedzieliśmy wieczorem w kuchni przy stole i przeglądaliśmy albumy. Rodzice opowiadali o swoich rodzicach, czasami wspominali też swoich dziadków, a my – dzieciaki – chłonęliśmy te historie wszystkimi naszymi zmysłami. Bardzo lubiłam te chwile. Były takie nasze, pomagały rozwijać wyobraźnię , a w myślach i w sercu tworzyły idealny obraz babci i dziadka. Piękny czas.

Ale pamięć – jak to pamięć – bywa krótka i zawodna. Nie wszystkie szczegóły dało radę zapamiętać. Do dziś wspominam, jak ciągle zadawaliśmy pytania, a rodzice, choćby chcieli, nie na każde znali odpowiedź. A lata mijały i dziś moich dziadków już nie ma … zostały fotografie. Chciałabym móc opowiedzieć moim dziewczynkom o mojej babci, o latach jej młodości, ale nie pamiętam zbyt wiele …

Gdybym tylko miała takiego AŻ book’a, wyjęłabym go z szuflady  i dziś, siedząc przy naszym kuchennym stole, opowiedziała najbardziej barwną, a zarazem najprawdziwszą historię moich dziadków … pisaną ich własnym stylem i ich własnymi, spracowanymi dłońmi … Ale nie mam … 

Co to jest AŻ BOOK, Kochana?

az ook004az ook003

Kiedy odezwały się do mnie dziewczyny z AŻ Studio, przedstawiając swój produkt, to już po pierwszym przeczytanym zdaniu powiedziałam sobie – To musi się udać! Pomyślałam też, że fajnie by było, gdybyś Ty również dowiedziała się o tej świetnej inicjatywie, bo wierzę, że ten pomysł naprawdę ci się spodoba. Zresztą. Każda „matka” najlepiej zna swoje dziecko, więc zobacz co Irina napisała mi o AŻ book’ach

„Każdy z Book’ow jest osobną historią. AŻ book Dziadek jest opowieścią dziadka dla Wnuka/Wnuczki, od której otrzymuje taki album. AŻ book Baby jest przemyślany w każdym szczególe tak, żeby od momentu poczęcia dziecka do momentu pójścia do szkoły zachować najważniejsze wspomnienia. Zdjęcia każdy dobiera i wkleja sam, takie jak chce. Wszystko jest przeplatane gustownymi czarno-białymi grafikami. System mocowania stron w AŻ book’ach jest tak zaprojektowany, żeby z łatwością można było wyjmować/ dodawać dodatkowe strony tam gdzie jest taka potrzeba. Np. jeżeli pomylisz się przy wypisywaniu i nie chcesz żeby ta strona została taka pokreślona – możesz zamówić sobie tylko tą stronę i ją podmienić. Naszym celem jest zachować wspomnienia w taki sposób, żeby to było spersonalizowane, ponadczasowe i nie zestarzało się”

Super, prawda?

Jednym słowem. Kupujesz Taki piękny album i przy najbliższej okazji Twoja córka/syn wręcza go swoim dziadkom, a Twoim rodzicom. Dziadkowie uzupełniają go tak długo, jak chcą. Po czym z powrotem album ląduje, u już może dorosłych dzieci, które mają fantastyczną pamiątkę. Jedyną i niepowtarzalną. Wyjątkową i niespotykaną. Niespotykaną do tej pory. Bo od teraz taki prezent możesz kupić również i Ty. Mi ten pomysł okazał się strzałem w 10! A co Ty o nim myślisz?

Wiki się cieszy, że podaruje swoim dziadkom takie książki. Gdy ostatnio po swojemu opowiedziałam jej o AŻ book’ach spytała: „To Babcia napisze dla mnie książkę?„. Własnie tak to potraktuj. Jaką najfajniejsza książkę, którą podarujesz komuś w prezencie, by po jakimś czasie móc znów ją mieć koło siebie. Niechaj wspomnienia wciąż żyją. Po latach paru, parunastu zobaczysz, że warto było w to zainwestować.  Zresztą Dziewczyny zadbały, by ta wyjątkowa pamiątka „żyła” znacznie dłużej. Strony są specjalnie zabezpieczone tak, by nic tam nie blakło. Jednym słowem. By było wieczne. 

Jeśli ten wyjątkowy produkt w Twoich oczach zyskał takie samo uznanie, jak w moich, zajrzyj już dzis do ich internetowego sklepu. Własnie TUTAJ -> AŻ STUDIO . Każdy AŻ book jest opatrzony swoim indywidualnym numerem, ponadto jest pięknie zapakowany, gotowy do tego, by wręczyć go  ukochanym Dziadkom. A może to własnie Ty zakupisz ten album dla siebie i stworzysz fantastyczną pamiątkę dla swojego dziecka? Moja się już tworzy … Wręczę je dziewczynkom w dniu ich ślubu. 

„bo gdy po latach weźmie ten album w dłonie, otworzy te kartki i zacznie czytać … to słowo pisane zamieni się w najpiękniejszy film, którego scenariusz napisało samo życie”
Mamalife

A na koniec miła niespodzianka. Dziewczyny postanowiły podarować dwóm z Was te oto piękne AŻ book’i. Jeden dla Babci, drugi dla Dziadka.

az ook005

Konkurs będzie toczył się na FB – Wpis konkursowy,  od dnia 30.01. 2016 do 6.02.2016 r. 8 lutego wyłonię dwie osoby, do których wyślę prezenty. Regulamin konkursu znajduje się tutaj – REGULAMIN KONKURSU z AŻ Studio.

To jak, zagrasz z nami? Powodzenia!

nowe konkursowe