Nasze nowe KSIĄŻKI dla dzieci, które rozwijają ich zmysł ARTYSTYCZNY!

przez Mamalife

Dziś pozwólcie, że napiszę krótki wpis, bo doprawdy głowa mi pęka, migrena nie odpuszcza i na więcej słów nie mam sił, choć nawet jakby się siły znalazły, brakuje chęci. Zakopałabym się pod pierzynką, z kubkiem gorącej herbaty i nosa nie wystawiła, gdy za oknem widzę egipskie ciemności już o 16 …
Brrr …

Dlatego chciałabym Wam zaprezentować w ten wtorkowy wieczór 3 nasze nowe pozycje, które są w naszej biblioteczce od jakiegoś czasu, a które skradły nam serce i kradną je każdego wieczora na kilkanaście minut …

Są to książki z serii Malarze Dzieciom, Wydawnictwa Tekturka, skierowane dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat. W skład serii wchodzą 3 książki: „Baletnice”, „W sekretnym Ogrodzie” oraz „Czyj to domek?”. Tłem przygód bohaterów książek są znane obrazy sławnych malarzy, takich jak Edgar Degas, Claude Monet i Vincent van Gogh. Znasz tych Panów? Pewnie tak. A Twoje dziecko?

Czemu te książki są wyjątkowe? Przede wszystkim takich pozycji nie znajdziedzie nigdzie indziej. Książki te pomagają dziecku zaznajomić się ze sztuką już od najmłodszych lat. Nawet roczny synek przyjaciółki był tymi obrazami zafascynowany, więc nie kierujcie się faktem, że przeznaczone są dla dzieci od 2 lat. Bo kto powiedział, że półroczny maluch nie odnajdzie w nich czegoś dla siebie?

Historie opowiedziane w książkach są wciągające do tego stopnia, że dziewczynki z łatwością zapamiętały fabułę, już po kilkukrotnym jej przeczytaniu. Sama lubię je czytać, bo zawsze lubiłam sztukę i chętnie odswieżam ją sobie na nowo, przy okazji wyrabiając w córkach zmysł artystyczny i estetyczny.

Jeśli taka niecodzienna forma krótkich opowiadań, ubrana w świetną treść i znane od lat malowidła, odpowiadałaby Wam, jako całej rodzinie, zajrzyj TU i zobacz, czy nie będzie to świetny prezent dla Twoich dzieci. Myślę, że strzał w 10 murowany!

Ps. A Lamy, które widzisz na zdjęciach, to nowości od AŻ Studio. Pięknie wykonane Lamy z dbałością o każdy detal moga być elementem dekoracyjnym oraz … przytulanką. W brzuszkach mają łuskę gryki, znaną z wielu fajnych właściwości zdrowotnych i hipoalergicznych. Wybór jest ogromny i każdy znajdzie dla siebie swoją Lamę. Tą jedyną i niepowtarzalną. Ciekawa? Zajrzyj TU.

Tymczasem zmykam pod kołderkę.

Buziak!

Related Posts