Tym wpisem rozpoczynam serię dzięcięcych stylizacji. Długo zastanawiałam się czy w ten sposób podejść do tematu, ale niejedna z Was prosiła mnie w prywatnych wiadomościach, bym pokazywała rodzime, polskie firmy w krótkich wpisach z pięknymi kadrami i praktycznymi informacjami dotyczącymi danej marki, dlatego poszłam na żywioł. Liczę, że ta seria również podejdzie Ci do gustu. Już niebawem zmieni się wygląd strony i wszystko stanie się jeszcze bardziej przejrzyste a kategoria mody dziecięcej na stałe zagości na naszm blogu. To jak? Wchodzisz w to?

Miejska stylizacja z Shot The Baran

shot

Na pierwszy ogień idzie Shot The Baran. Nowość na polskim rynku o dość charakterystycznej nazwie z … baranem w tle. Dziś prezentuję Wam zestaw dla Mai, który wybraliśmy na miejski spacer po opolskim rynku. Miękka dresówka, żywe kolory to z pewnością duży atut Shot The Baran. Sami o sobie mówią tak ” niepokorne i rogate ubrania dla dzieci i nastolatków„. Trochę w tym prawdy, choć przyznaj sama – czy Maja naprawdę wglądała niepokornie? 🙂 Ale na pewno z pazurem. 

Kolekcja cały czas się rozkręca a już dziś możesz zapoznać się z tym co oferują zaglądając na ich stronę na Fb, którą znajdziesz TUTAJ. A jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie do końca wiesz jaką rozmiarówkę powinnaś wbrac dla swojego dziecka kontaktuj się z nimi śmiało. Dość szybko odpowiadają na wiadomości a wysyłka jest jeszcze szybsza.

Ja daję im zielone światło. A Ty?

nowe-1-1088nowe-1-1089nowe-1-1091nowe-1-1092nowe-1-1098nowe-1-1096nowe-1-1095nowe-1-1090nowe-1-1099

Jak Ci się podoba się taka stylizacja?

Stylizacja Mai