Lubisz przeglądać neta, ale brakuje Ci czasu by wynaleźć to, co Cię interesuje? Cóż. Jeśli jesteś mamą, to z tym czasem – czasem jest naprawdę ciężko. Coś o tym wiem. Dlatego dziś znów będę miała dla Ciebie krótkie i rzeczowe informacje. Dwa słowa o najnowszej, darmowej aplikacji SQUID, którą warto zainstalować na swoim telefonie, a to wszystko po to, by śledzić na bieżąco co się dzieje u mnie, lecz nie tylko. To naprawdę wygoda murowana. 

SQUID- najnowsze wpisy pod ręką

Parę słów o aplikacji. „SQUID chce sprawić by najwartościowsze wiadomości były zawsze w zasięgu ręki, jednocześnie oferując szeroki wybór tematów, które użytkownik może dowolnie wybierać tworząc niepowtarzalną, spersonalizowaną, atrakcyjna wizualnie Stronę Główną. Aplikacja zbiera najciekawsze artykuły z sieci i pozwala użytkownikom być zawsze na bieżąco z najświeższymi wydarzeniami jednocześnie dając możliwość by dzielić się nimi z najbliższymi w szybki i prosty sposób. To co między innymi odróżnia SQUID od podobnych aplikacji to zestaw kreatywnych narzędzi, które sprawiają, że wiadomości stają się nie tylko ciekawe, ale i zabawne.”

Intrygujące? No to do dzieła. Zaznaczam, że dopiero sama zaczęłam w tym raczkować, ale podoba mi się to bardzo i dzień zaczynam teraz nie tylko od kawy, ale też od sprawdzenia co w świecie piszczy. Może poraczkujesz ze mną? Ha! 

Aplikację możesz pobrać zarówno w Google Play jak również w Apple App Store. Żeby móc pobrać SQUID w Google Play kliknij w ten link – > SQUID – wiadomości i newsy. Jeśli natomiast chcesz ją pobrać w Apple App Store kliknij w ten -> SQUID – wiadomości i newsy.

SQUID i Mamalife

Wszystkie artykuły wchodzące spod mojego „pióra” znajdą się w kategorii Styl Życia, więc po zainstalowaniu SQUID’a nie zapomnij wybrać tej kategorii jako jednej ze swoich ulubionych. Ja dodatkowo dodałam sobie kulinaria, moda, zdrowie, humor i podróże. Kategorii jest wiele i doprawdy znajdziesz tu coś dla siebie. A w dodatku wszystko co Cię interesuje, będziesz mieć w jednym miejscu. I już Ci mój wpis nie umknie. Fajnie, no nie? 🙂 

Cóż Kochana, nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele. To jak? „Widzimy” się w Squid?

Więcej o samej aplikacji przeczytasz TUTAJ.

Zrzut-ekranu-2016-02-04-o-22.02.27.png.pagespeed.ce.zUfbbuozHc