To już za … miesiąc. WAKACJE. Plaża, piasek i wiatr we włosach. Wiem, że większość z Was jedzie nad morze, czy to polskie, czy też nie, ale są też tacy, co zostają w swoich czterech ścianach, bo przecież, kto powiedział, że wakacje w domu muszą być nudne?

Za dziecka nie jeździłam ani na kolonie, ani nie mieliśmy specjalnych wakacyjnych planów. Codziennie jednak chodziliśmy nad jezioro i właśnie jego zapach kojarzy mi się z dzieciństwem. Z odpoczynkiem pod chmurką i liczeniem gwiazd na niebie …

Co prawda moje dziewczynki są na etapie, że wakacje mają cały rok, ale te prawdziwe, najlepsze nadeszły wraz z pierwszym majowym słońcem. Kilka dni temu poszliśmy na całość i po jednym dniu moczenia stópek, popływaliśmy w jeziorze, otwierającym tym samym sezon na ulubiony sport Wiki. Brawo ONA. Brawo MY. No nie? Dodam, że woda miała 16,17 stopni, więc łatwo nie było, ale Młoda dała radę … A! I nie mamy zapalenia płuc, bo co niektórzy nam to wróżyli. 

Będąc nad jeziorem nadarzyła się więc okazja do tego, by przetestować najnowsze gadżety do piasku firmy Quut  – konewkę oraz łopatkę (pozostałe pokazywałam Wam w TYM wpisie), a także silikonowe wiaderka Scrunch, które miały okazję wygrać dwie z Was, a ja Wam tego pozazdrościłam i kupiłam dziewczynkom takie same. A co! Jednego możesz być pewna. Mając takie akcesoria Twoje dziecko wyróżni się z tłumu. Wśród tysiąca takich samych wiaderek z podobiznami kreskówek Disneya, Wy będziecie mieć oryginalne zabawki, które rozwijają wyobraźnię. Takie, które zaskakują swoim designem, ale również wszechstronnością zastosowania. Czy warto? Warto? Nie wspomnę o jakości, bo jest naprawdę świetna. Cały zeszły sezon zabawki były w użyciu i służą nam kolejny, podczas gdy jedno wiaderko, które Wiki dostała niedawno w prezencie … połamało się po pierwszej wizycie w piaskownicy. Za trwałość zabawek Quut ręczę … czymkolwiek co mam.

A wiaderka silikonowe są kapitalne. Niby nic wymyślnego, a jednak. Ilość kolorów zachwyca i tak sobie pomyślałam, że i jako doniczka do domu mogą być fajne … Co o tym sądzisz?

Zresztą zobaczcie sami. Zabawki Quut i wiaderka Scrunch możecie kupić TUTAJ i TUTAJ. Zdecydowanie jestem na TAK!

Podobają Ci się? A może już masz swoje własne?