Do niedawna Wiki nie była zainteresowana pracami plastycznymi. Nie lubiła malować, zwłaszcza kredkami. Owszem farby i wszystko to, co brudzi ręce i zostawia syf w promilu 1 km – to było to. Ale kredki? Co w kredkach jest fajnego? Ona tego nie widziała. Ale córa rośnie i jej zainteresowania też się zmieniają i jak to bywa – polubiła siedzieć pochylona nad kartką papieru i tworzyć. Na moje szczęście polubiła też kredki, bo mogę ją zostawić bez obaw brudnych ścian, ciuchów i wszystkiego. Zresztą. Pewnie znasz ten ból.

Kredek mieliśmy mnóstwo. I mamy. Niektóre totalnie nie zdały swojego sprawdzianu wytrzymałości i nawet te na pozór niełamiące się, łamały się pod niewielkim naciskiem dziecięcej ręki. A już najgorszym problemem było to, by nauczyć Wiktorię, jak prawidłowo trzymać kredki, by w przyszłości nie miała z tym problemu. A problem był, bo choćbym stawała na rzęsach ona trzymała po swojemu. I nie powiem – wkurzała się, gdy mówiłam „Wiki, choć pokażę Ci jak to złapać„. Ona odpierała „Nie„. I kropka. 

No więc zdziwię Cię pewnie, gdy powiem ci, że z pomocą przyszły nam … własnie kredki. Kredki kamyki, czyli nasz HIT wśród kredek. Kredki Crayon Rocks to naturalne, ekologiczne, woskowe kredki wyprodukowane z soi. Są barwione naturalnymi barwnikami i zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach takich jak Wiki.

nowe-1-456

Mają za zadanie, nie tylko rozbudzać ich dziecięcą wyobraźnię i zachęcać do malowania, ale też wzmocnić odpowiednie mięśnie rąk i palców. „Dzięki unikalnemu kształtowi, wymuszającemu odpowiednie trzymanie, kredki przygotowują dzieci do nauki pisania. Kredki Crayon Rocks zostały docenione przez wielu zawodowych terapeutów i licznie wykorzystywane są jako uzupełnienie terapii ręki prowadzącej do uzyskania prawidłowego chwytu”. 

nowe-1-467

Jedyną ich wadą jest cena. Ale. I tutaj mówię całkiem poważnie. Kredki są bardzo wydajne, nie łamią się, opcji kolorystycznych jest wiele i są dostępne w różnych opakowaniach. My postawiliśmy na 20 kolorów i zdecydowanie nam to starcza na chwilę obecną. 

Kredki dostaniesz np. w Zabawkarnii. Link znajdziesz tutaj – KREDKI CRAYON ROCKS. Pięknie zapakowane w kolorowy woreczek będą doskonałym prezentem, wcale nie takim banalnym. Zresztą zobacz, jak fajnie się prezentują. 

nowe-1-455nowe-1-457nowe-1-459nowe-1-460nowe-1-463nowe-1-465nowe-1-466nowe-1-469nowe-1-470

„Trening czyni mistrza – trenuj malowanie, nauczysz się szybciej pisać”