Hej Kochane moje. Jak wiecie blog to nie tylko miejsce na moje osobiste ochy i achy. To również miejsce by pokazać Wam rzeczy piękne i fajne. Coś podpowiedzieć, być inspiracją, do czegoś zachęcić i tak dalej. Jeśli my Blogerzy mamy taką moc – to czemu nie?

No więc na początek chcę Cię zachęcić. Do zakupów. Ha. Wiedziałam. Do tego zachęcać Cię nie muszę, prawda?:) Ale może mogę Cię zachęcić do zakupów internetowych. Nie dziś, nie jutro, ale na pewno kiedyś. Bo zapewne nie jedną rzecz dla Malucha jeszcze kupisz. Czy to dla swojego, czy cudzego. Na okazję, czy całkiem bez okazji. Więc jeśli przyjdzie ten czas, gdy zapragniesz obdarować Malucha swego jakąś cudną zabawką, kocykiem czy też niezwykłym smoczkiem, albo będziesz na gwałt potrzebowała czegoś extra, czego nie znajdziesz w żadnym stacjonarnym sklepie to wpadnij do ZABAWKARNI. To sklep internetowy, w którym znajdziesz wszelakie akcesoria i zabawki dla dzieci. Rzeczy piękne i unikatowe. Z pewnością wybierzesz tam coś dla siebie. A gdy już koszyk załadujesz, zatwierdzisz, wykonasz wszystkie te interetowe operacje to pozostaje Ci tylko czekać na przesyłkę. Możesz mieć wszystko bez wychodzenia z domu. Proste, prawda? 🙂

Ale żeby nie było, że Zabawkarnia to taki zwykły sklep. On jest NIEZWYKŁY, bo postanowił Cię mój drogi czytelniku zaprosić do siebie i na początek Waszej wspólnej przygody zaprosić Cię do zabawy, a w niej przygotował dla Ciebie, dla Was fajne nagrody.

No to zaczynamy

KONKURS

Nagrody, które ufundował sklep Zabawkarnia.pl to zabawki firmy Kid O. Więcej o nich poczytasz klikając w linki poniżej:)

1. Gra Memory

2 .Magnetyczne owoce

3. Kubeczki do układania

Już niebawem na blogu pokażę Ci, jak fajnie możesz się bawić tymi cudami ze swoim dzieckiem w jesienno – zimowe dni, kiedy to wylęgujecie się w domu. Tymczasem Ty bierz udział w Konkursie, bo być może to właśnie Twoja Pociecha dostanie od nas zabawkę, którą pokocha od pierwszego spojrzenia:)

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest blog Mamalife.pl. Partnerem konkursu jest sklep internetowy Zabawkarnia.pl.

2. Konkurs odbywać się będzie od 9 listopada 2015 do 18 listopada 2015 do godz. 23:59.

3. Wyniki konkursu zostaną podane do dnia 20 listopada do godziny 18.00 na blogu www.mamalife.pl

4. Ze wszystkich prawidłowych zgłoszeń autorka bloga wybierze zwyciężcę.

6. Zwycięzca konkursu zobowiązuje się do przesłania danych adresowych do wysyłki nagrody w terminie do 2 dni od ogłoszenia wyników.

7. Biorąc udział w zabawie akceptujesz powyższe warunki

Serwis Facebook nie jest sponsorem konkursu, nie jest z nim związany w żaden sposób i nie ponosi za niego odpowiedzialności.

To jak bawisz się z nami? 🙂

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułEkspresowe Muffinki dla Teściowej :)
Następny artykułKsiążki co dają Jej emocje
SAMODZIELNA Mama dwóch córeczek, Blogerka. Z wykształcenia magister Fizjoterapii, Kosmetolog oraz Coach. Z głową pełną niebanalnych pomysłów, energią i pozytywnym myśleniem.