Pamiętam czasy, gdy LEGO® kojarzyło mi się z luksusem, na który nie było nas stać. Z zazdrością spoglądałam na dzieci bawiące się tymi klockami, mając przy okazji mnóstwo innych zabawek, które były fantastyczne. W sumie niczego nam w dzieciństwie nie brakowało, ale to LEGO® … to mogłaby być taka wisienka na torcie. Cóż. Był tort. Na wisienkę trzeba było poczekać wiele lat…

Doczekałam się. Mam swoje dzieci, mam dzieci rodziny, znajomych i kiedy zastanawiam się, jaki prezent kupić, często sięgam właśnie po LEGO®.

Konkurs – wygraj jeden z 7 zestawów LEGO Friends

Pomyślałam więc, że ucieszycie się z konkursu, w którym do wygrania są zestawy LEGO® Friends. Ten konkurs przygotowałam razem z POLSAT JimJam, gdyż właśnie tam możecie teraz oglądać bajki „LEGO Friends: Przyjaciółki z Hearthlake City” oraz „LEGO Friends: Moc przyjaźni”. My z dziewczynkami codziennie śledzimy przygody bohaterek tych serii 😊 Z pewnością dzieci, lubiące przygody pięciu przyjaciółek ucieszą się z takiego prezentu, a te, które jeszcze nie znają tej bajki – zapraszamy codziennie o godz. 7:00, 11:30, 16:33 i 20:00 przed telewizory. No i oczywiście dla nich też warto powalczyć o taką nagrodę.

Na konkurs zapraszam Was na mój Facebook TUTAJ

A TUTAJ znajdziecie regulamin konkursu.

Powodzenia!