Cześć!

Dziś mam dla Was małą niespodziankę, o której nie tak dawno wspomniałam Wam, w jednym ze wpisów. Napisałam też, że pewnie nie domyślacie się, o co chodzi.

Już Was oświecam. Otóż od jakiegoś czasu przyglądam się Waszej aktywności na moim Fb i jestem niesamowicie wzruszona tym, że tak wiele z Was angażuje się w życie mojego bloga. Komentujecie, dajecie lajki, serduszka i łzy wzruszenia. Nie na każdy komentarz jestem zawsze w stanie odpisać, bo zazwyczaj jak się do tego zabieram, to coś (czytaj Dziewczynki) skutecznie odwraca moją uwagę, ale naprawdę się staram. Niemniej serio jestem Wam ogromnie wdzięczna, bo Wasze zaangażowanie przedkłada się na moje drobne sukcesy zawodowe. Liczby nie kłamią – razem mamy MOC.

Dlatego postanowiłam, że od dziś, każdego miesiąca będę pokazywała Wam zestawienie najbardziej aktywnych dziewczyn na moim Facebooku. Tak trochę na zachętę. W zasadzie liczę na Twój głos w tej kwestii. Napisz mi proszę – co Ty na to? Po co to robię? Bo pragnę Was nagrodzić. Od dziś dla najbardziej aktywnej czytelniczki miesiąca, w marcu, kwietniu, maju itd … będzie przewidziana mała nagroda. Dla Czytelniczki Lutego, którą została … uwaga …

17122274_1397838676939313_1925399492_o

Ada Cichecka Dudłak, nagrodę ufundował sklep Little Star. Jaką nagrodę mam dla niej – zobacz sama TUTAJ. Mam nadzieję, że prezenty (co miesiąc inne) przypadną Wam do gustu, a Wy poczujecie się jeszcze bardziej zmotywowane, by czasem wrzucić mi jakieś serduszko, albo napisać dobre słowo. Swoją drogą zmienił się algorytm Facebooka i teraz, aby moje wpisy były widoczne, fajnie jak oprócz lajków dacie jakieś emocje, czyli serduszka, buźki mile widziane 🙂 Oczywiście testujemy ten pomysł i jeśli napiszecie, że się na to kategorycznie nie zgadzacie, to … trudno. Puścimy to w niepamięć. Ale jeśli stwierdzicie zgodnie, że to fajny pomysł, to nic tylko się cieszyć, że będziecie mieć szansę coś tam upolować dla Waszych dzieci.

To jak? Zgadzacie się? Nie dajcie się prosić :*

Ps. Adę proszę o wiadomość priv.

Ps 2. Dwa razy nie da się wygrać. Jeśli pierwsze miejsce będzie takie same, to najlepszą czytelniczką zostanie 2 miejsce 🙂 żeby było sprawiedliwie <3