Kiedy dziewczynki zaczynały swoją przygodę z przedszkolem, byłam już samodzielną Mamą. Codzienne zawożenie ich do przedszkola, zajęcia dodatkowe – gimnastyka sportowa, gimnastyka artystyczna, basen, wspinaczka… wysysały ze mnie całą energię. To było jesienią i zimą, kiedy dni szybko robiły się szare i krótkie. A w tym wszystkim byłam JA – zmęczona, zapracowana, spędzająca w samochodzie czasem po 2 godzinny dziennie, bo korki, światła i „wycieczki” z jednego końca miasta na drugie.

Pamiętam, że chciałam jeszcze dorzucić im angielski, ale po pierwsze nijak nie wiedziałam, gdzie znaleźć lukę w kalendarzu, a po drugie – jakbym miała jeszcze wozić je obie gdzieś do szkoły językowej i czekać, aż najpierw jedna skończy zajęcia, a potem druga…to powiem wprost – nie podołałabym.

Ale ten angielski wciąż za mną chodził. Uważam, że w tych czasach znajomość języka angielskiego to podstawa, a wiadomo – dzieci uczą się najszybciej. I mają ku temu wiele sposobności – bajki po angielsku, piosenki, książki – to prosty sposób, by oswoić dziecko z językiem obcym, ale nie wystarczający.

Jak zatem nie tracić czasu na dojazdy i nauczyć dziecko angielskiego w domu?

Zapisać dziecko do szkoły online!


Od kiedy Wiktoria i Maja uczą się języka angielskiego w domu, czuję, że to jest TO. Wcześniej trochę sceptycznie podchodziłam do tej formy nauki, zwłaszcza przy dzieciach, ale zmieniłam zdanie już po pierwszej lekcji w NOVAKID, gdzie najbardziej przekonało mnie podejście nauczycieli pracujących z dziećmi oraz forma zajęć.

NOVAKID – jak to działa?

Szkoła językowa NOVAKID oferuje indywidualne lekcje w wirtualnej klasy z anglojęzycznym nauczycielem. Podczas lekcji, które odbywają się w domu (do nauki potrzebujesz komputer lub laptop z głośnikiem oraz kamerą), nauczyciele używają różnych metod dydaktycznych, takich jak chociażby pomoce wizualne oraz gry edukacyjne. Dziecko za dobrze wykonane zadanie jest nagradzane gwiazdką oraz przybiciem piątki. Te zdobywane gwiazdeczki podczas lekcji, szalenie motywują dziewczynki do robienia kolejnych, wyznaczanych im zadań.

Szkoła NOVAKID współpracuje tylko z nauczycielami, których język angielski jest językiem ojczystym. Dodatkowym atutem kadry jest to, że każdy nauczyciel posiada wyższe wykształcenie oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. I to naprawdę widać w podejściu do dzieci podczas lekcji. To co mnie urzekło (a przy pierwszych zajęciach siedziałam obok dziewczynek) to to, że nauczyciel jest bardzo uśmiechnięty. Dzięki temu każda lekcja odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze.

Lekcje można dobrać indywidualnie pod kątem swojego grafiku. Trwają 25 minut. Pół godziny przed rozpoczęciem dostajesz powiadomienie SMS, że za 30 minut odbędzie się lekcja. Ufff. Koniec z zapomnieniem o zajęciach!
Natomiast po skończonych lekcjach, dostajesz na maila wiadomość, w której jesteś informowana o postępach i o pracy, którą wykonuje Twoje dziecko.

Prawdę mówiąc nie znalazłam żadnego minusa korzystania z tej formy nauki języka angielskiego. Przekonuje mnie natomiast to, że dziewczynki mają pełną uwagę ze strony swojego nauczyciela, który mówi w sposób płynny i zrozumiały – dzięki temu dzieci szybciej rozwijają umiejętności mówienia w obcym języku oraz umiejętności rozumienia ze słuchu.
Zajęcia w NOVAKID są dostępne dla dzieci od 4 do 12 roku życia.

Jeśli chciałabyś spróbować możesz zapisać się na DARMOWĄ lekcję próbną TUTAJ, podczas której nauczyciel określi poziom wiedzy Twojego dziecka i wprowadzi go w świat języka angielskiego z humorem tak, żeby mogło rozwinąć w sobie chęć do nauki.

To nic nie kosztuje, a może okazać się, że to właśnie taka forma poznawania języka angielskiego, bez wychodzenia z domu i tracenia czasu na dojazdy, okaże się dla Was najlepsza.

Jeśli zainteresowałaś się angielskim dla dzieci online – NOVAKID – mam dla Ciebie bonus.
Na kod „WITAMY5” dostaniesz 5 % zniżki na pakiety 20 i 40 lekcji, natomiast jeśli zapiszesz się na lekcje z TEGO linku, to zarówno ja jak i TY dostaniemy 60 zł na konto do wykorzystania.
W ten sam sposób po odbyciu lekcji zostanie wygenerowany Twój osobisty kod i jeśli polecisz komuś tą formę nauki w NOVAKID to TY i zaproszona osoba dostaniecie 60 zł na swoje konto, które później możecie przeznaczyć na zakup kolejnych lekcji.

To jak? Kto tego lata uczy się języka razem z nami?