Wiktoria jak każda dziewczynka kocha Lalki. Mogę rzec, że wszystkie bez wyjątku. Każdą napotkaną w sklepie, wzięłaby do domu, znalazła jej przytulny kąt i każdego dnia zabawiała od rana, do nocy. W swoim „arsenale”, ma Lalki małe i duże. Są szmaciane i gumowe. Ładne i mniej urodziwe. Mamy nawet Lalki „Murzynki”, słodko określane przez nią „Czekoladki”. Mamy też takie, co robią siusiu na nocniczek, w szczególności jej ulubiony prezent od Babci – Lala Baby Born. Ta była hitem, bo można było wziąć ją do kąpieli, a kąpiel z Lalą to już w ogóle rarytas. Z tym, że po pierwszej kąpieli trzeba było zrezygnować z dalszych eksperymentów, bo niestety „Julitka”, napełniła się wodą w trybie ekspresowym, przez co trzeba ją było „odwadniać” dość długo. Żmudna praca, która skończyła się stwierdzeniem Wiki „Julitka się nie nadaje do kąpieli Mamusiu”. Co fakt, to fakt. Ale, że Wiktoria uwielbia kąpiele, trzeba było znaleźć taką idealną Lalę, która zapewni jej odpowiednie towarzystwo i zabawę po pachy. Szukałam, szukałam namiętnie, allegro przeczesywałam wzdłuż i wszerz, aż z pomocą przyszła mi Zabawkarnia, która zaproponowała, bym przetestowała Lalkę Corolle. Pomyślałam, czemu nie? Jeśli tylko przejdzie pozytywny test, to będą Lalki number 1. Bo jednego nie można im odmówić. One są naprawdę fantastyczne. Pięknie wykonane, mięciutkie, z mnóstwem dodatkowych akcesoriów i ubranek. Mają wszystkie cechy Lalek idealnych, dlatego zdecydowałam się Wam je przybliżyć. Mogą być naprawdę świetnym prezentem.

Jeśli chodzi o Lalę do kąpieli  to jest ona Specjalnie zaprojektowane do tego typu zabawy. Lalki są bardzo miękkie i lekkie, dlatego utrzymują się na wodzie. Wypełnione są granulkami polystyrenu oraz włóknami poliestrowymi, dlatego bardzo szybko wysychają. Można je ubierać w ubranka z oraz dobrać wiele akcesoriów, co dodatkowo umila zabawę. Co jeszcze? Firma pomyślała nie tylko o dziewczynkach. Wszak chłopcy też lubią dobrą zabawę. Więc mamy też Laleczkę – Chłopca. Radość, a przede wszystkim mina Twojego synka, który zobaczy swojego towarzysza do wanny – bezcenna.

Wiktoria zabiera „Tośkę” zawsze, gdy wieczorem idzie do łazienki. Zakłada jej płetwy, maseczki, uczy ją nurkować, czasami wkłada rękawki razem z nią. I obie uczą się pływać. A gdy Tosia się już pokąpie, to grzecznie wisi na wieszaczku i czeka aż wyschnie. Wysycha ekspresowo, więc chwilę później już układana jest do snu. Jest idealną Lalką do kąpieli.

Jeśli masz ochotę sprawić swoim dzieciom taki piękny prezent zapraszam do Zabawkarni. Lalę Chłopca znajdziesz tutaj – > klik. Lalki Corolle – cały asortyment znajdziesz tutaj – > klik 

Idealna lala do kąpieli Corolle

carolscarols2

*  Wpis powstał ze współpracy ze sklepem Zabawkarnia