Często pytacie mnie gdzie znaleźć fajny nocleg w Warszawie. Jedziecie na wycieczkę lub do pracy i poszukujecie czegoś fajnego, za niewielkie pieniądze. W miarę blisko centrum.

Mam doświadczenie w wyszukiwaniu noclegów w stolicy, ponieważ jestem tam kilka razy do roku – albo sama, albo z dziewczynkami. Z tego powodu zaprzyjaźniłam się z Booking.com i już na długo przed planowanym wyjazdem, poszukuję noclegu, choć doświadczenie nauczyło mnie, że im krócej do wyjazdu, tym ceny lecą w dół. Czasem w ten sposób naprawdę sporo oszczędzam.

Mój ostatni wyjazd do stolicy do pracy zaowocował noclegiem w bardzo fajnym miejscu i odpowiadając na Wasze zapytania, gdzie fajnie i miło spędzić czas w stolicy – dziś podaję namiar.

Varsovia Apartamenty – apartamenty na miarę potrzeb 

Często będąc w Warszawie poszukuję apartamentów na miarę potrzeb całej mojej rodziny. Oczywiście czasami wystarczy mi duże łóżko, żebym pomieściła się z dziewczynkami, ale już dla rodziny 2+2 takie rozwiązanie to niekoniecznie dobry pomysł.

Apartamenty Varsovia to apartamenty w bardzo fajnej lokalizacji – ja wzięłam nocleg na Alejach Jerozolimskich, ale można również zarezerwować pobyt na ulicy Kasprzaka. Obiekty są bardzo wygodne i nowoczesne, momentami przypominające hotel, ale niektóre zaprojektowane tak, że bardziej wyglądem przypominają mieszkanie, więc przy dłuższym pobycie w stolicy będą idealnym rozwiązaniem – np. dla przedsiębiorców lub większych rodzinb. W każdym apartamencie znajduje się aneks kuchenny, a dodatkowo Apartamenty Varsovia proponują śniadanie w ramach pobytu – w dodatku pyszne śniadanie.

Dyrektorem jest znany nam wszystkim Radosław Majdan i mimo, że początkowo sądziłam, że za pobyt zapłacę tam duże pieniądze, okazało się, że ceny są naprawdę przystępne, w stosunku do jakości, którą oferują.

Na Alejach Jerozolimskich do dyspozycji gości jest aż 114 apartamentów różnej wielkości, począwszy od apartamentów ok 25 m2, po takie o metrażu 55 metrów. Na miejscu znajduje się parking – naziemny oraz podziemny. To co mi się spodobało to mały kącik, gdzie można kupić jedzenie – np. mrożonki, słodycze itd. Bo kto choć raz późnym wieczorem zastanawiał się, co by zjeść, nie mając ochoty wychodzić z łóżka, to wie o czym mowa – taki sklepik to skarb!

Pokoje są wyposażone – jak już wcześniej wspomniałam – w aneksy kuchenne oraz wszystkie potrzebne sprzęty takie jak – deska do prasowania, żelazko, mikrofala, piekarnik czy suszarka w łazience.

Czułam się tam naprawdę fajnie i z pewnością zapisuję to miejsce jako moją miejscówkę na wypady do stolicy – służbowe lub całkiem na luzie z dziewczynkami.

Jeśli i Wam się spodobało to miejsce, to już wiecie, jak możecie zaplanować jesień – może mała wycieczka do stolicy? Ja jestem na TAK. 

Apartamenty Varsowia
ul. Aleje Jerozolimskie 216 lub ul. Kasprzaka 31
KONTAKT