O tym, że polubiłam platformę Westwing.pl już wiesz, bo pokazywałam Ci, jakie dodatki możesz zakupić do swojego mieszkania, po czasem promocyjnych cenach. Westwing działa tak, że codziennie pojawiają się kampanie tematyczne, w których zakupić możesz piękne dodatki, czasem dość oryginalne, będące z pewnością ciekawym elementem dekoracyjnym Twoich czterech kątów. Aktualnie przeszukuję stronę i czasem wpada mi w oko coś fajnego. W zasadzie w wielu rzeczach zakochuję się od pierwszego wejrzenia, bo Westwing ma jedną wadę – można tam siedzieć i siedzieć i co kampania – masz wrażenie, że fajniejsza. Czasem miałam tak, że już się na coś decydowałam, ale myślę sobie, poczekam do jutra i dnia następnego już byłam w kropce, bo podobało mi się coś zupełnie innego. Mam w planach pokazać Ci niebawem moje łupy zakupowe. Co prawda identycznych być może nie znajdziesz, ale istnieje szansa, że znajdziesz jeszcze lepsze cuda. Wystarczy zajrzeć …

KONKURS

Wiem, że przekonanie się do pewnych rozwiązań bywa kłopotliwe. Tez tak mam. Czasem ktoś mi coś poleca, a ja sama nie wiem czy wchodzić, czy korzystać, czy może zostawić i nic z tym nie robić. Postanowiłam Was jednak zachęcić, byście zajrzeli na Westwing, bo czeka na Was tam nie tylko możliwość zrobienia zakupów, ale również świetnie przygotowany i aktualizowany systematycznie Magazyn, w którym znajdziesz filmiki, jak wykonać wiele ciekawych prac DIY. Na przykład aktualnie prezentują na jedynym z nagrań, jak poddać słoiki po sosach, pulpecikach lub oliwkach domowemu, stylowemu recyclingowi. Abo pomysł na jesienny odświeżacz powietrza. Naprawdę uwierz mi – dawka inspiracji ogromna. Wracając do zachęty. Co powiesz na mały konkurs?

Dziś mam dla Was do wygrania jeden BON o wartości 200 zł na zakupy w Westwing.pl. Mam nadzieję, że któraś z Was się ucieszy, że spośród tak pięknych rzeczy, będzie mogła wybrać sobie coś, co ucieszy jej zmysły w stu procentach. To jak? Chętna zawalczyć o nagrodę? W takim razie odsyłam Cię na mojego Fb, bo właśnie tam, będzie toczył się 4 dniowy konkurs, w którym masz szansę na super nagrodę. Co należy zrobić?

1. Polub proszę wpis konkursowy  na Fb i udostępnij go 

2. Wejdź na Westwing.pl i z aktualnie trwających kampanii wybierz jedną rzecz, która Ci się podoba. Wklej ją w komentarzu. – TUTAJ. Oczywiście zarejestruj się na stronce, co zajmie Ci chwilkę, ale uwierz mi – będziesz wniebowzięta 🙂

Spośród wszystkich zgłoszeń, wybiorę jedną osobę, która dodała rzecz, która najbardziej mnie urzeknie. Ta osoba otrzyma bon na zakupy o wartości 200 zł. To jak? Wchodzisz w to? W takim razie startujemy 🙂 Konkurs trwa od 26 do 2 listopada. Organizatorem konkursu jest blog Mamalife, a fundatorem nagród – Westwing.pl. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za zorganizowany konkurs. 

Powodzenia!