Ten wpis wyobrażałam sobie zupełnie inaczej. Miały być piękne kadry, a na nich cudne ozdoby. Był umówiony fryzjer, który miał dojechać do domu, uczesać Wiki na tysiąc sposobów, po to, by pokazać Wam, że na cienkich włoskach też można zaszaleć. Był umówiony. Nie dojechał. Nigdy więcej się nie odezwał. Nawet nie przeprosił. Długo zwlekałam z tym wpisem, bo przecież, musi być tak, jak chcę. Musi być najlepiej, by pokazać piękno dodatków, które tworzą osoby znajdujące w swojej pracy nie tylko środek na domowy budżet, ale przede wszystkim przyjemność i pasję. Ale nie wyszło tak jak chciałam. 

Postanowiłam mimo wszystko spróbować. Tylko z kilkoma kadrami, ale jest. Nowy wpis. Co prawda pisany z bólem zatok i katarem po pachy, w dodatku z aurą w stylu: „idź i się nie zbliżaj„, ale … gdy patrzę na te kolorowe spineczki, lato do mnie wraca i się cieszę. Uśmiecham się, bo wiem, że za parę miesięcy znów będzie ciepło 🙂 Swoją drogą – w tym tygodniu ma spaść śnieg … Słyszałyście? 

Dziś krótko i na temat. Chciałabym przedstawić Wam, gdzie zaopatrujemy się w cudowne spineczki i opaski dla Wiki i Mai. Być może wśród tych zdjęć uda Wam się wyróżnić obie firmy, bowiem każda ma swój styl i klimat.

Turlu Tutu

O Turlu Tutu wspominałam Wam już wielokrotnie. Dziewczyny są wielozadaniowe a oferta ich sklepu ogromna. Podoba mi się tam absolutnie wszystko, a ramka na ozdoby do włosów jest świetną inspiracją prezentową. Zresztą zajrzyj TUTAJ i sama się przekonaj. A TUTAJ masz cały profil dziewczyn, gdzie obejrzysz najnowszą jesienną kolekcję. Zajrzyj jeszcze dziś.

nowe-1-1410nowe-1-1411

Pani P. 

Z kolei Pani P. to nasze odkrycie tego roku. Cudowne kolory opasek i spinek dla dziewczynek urzekają mnie od początku. Podglądam na jej profilu TUTAJ, nowości jesienne i najchętniej kupiłabym wszystko. Modne szarości, urocza kratka, kolor musztardy, ale też klasyczne brązy i beże, to tylko kropla w morzu tego, co przygotowała Pani P. Koniecznie musisz to zobaczyć. 

nowe-1-1409nowe-1-1413

A jeśli te błyskotki skradły Twoje serce, to może chętna na mały, szybki konkurs? Śledź mój profil na Fb – TUTAJ 

Buziaki!

Trzymajcie kciuki za moje zatoki 🙂