Miesiąc temu ogłosiłam, że co miesiąc będę nagradzała jedną z Was małym prezentem. To taki ukłon w Waszą stronę za zaangażowanie, które widać gołym okiem. Zasady są proste. Mam pewien program, który pokazuje mi, kto ile razy skomentował, zalajkował itd. I ostatecznie formuje to w miejsca. Miejsce pierwsze, drugie, tysięczne itd … Wiem, że nawet bez nagrody jesteście tutaj ze mną i mam nadzieję, że nie dla nagrody komentujecie. Z drugiej strony cieszę się na Wasze wiadomości zwrotne, chociażby w postaci serduszka, bo są dla mnie motywacyjnym kopem, by dalej robić to co robię – dziękuję każdej z Was!

Dziś publikuję kolejny ranking najbardziej zaangażowanych osób. Pamiętajcie. Tylko raz można zostać czytelniczką miesiąca, a to oznacza, że każda z Was ma szansę na mały prezent – idealny dla swojego dziecka! Jeśli bowiem za miesiąc ta sama osoba byłaby najbardziej aktywna, to nagroda trafi do miejsca drugiego … 🙂 W zeszłym miesiącu Ada wygrała książkę od Liliputiens, a dziś TAKA nagroda (zobaczcie co fajnego ufundował sklep Little Star w marcu) trafia w ręce ….

17693135_1426910110698836_484797427_o

Tak. Justyna Kanabrocka. Gratuluję i proszę o wiadomość na priv. 

To co? Jesteście ze mną również w kwietniu? Jeszcze 29 dni i poznamy czytelniczkę tego miesiąca, a co za tym idzie kolejna fajna rzecz trafi w ręce jakiegoś słodkiego dzieciaczka 🙂

Dziękuję!

Cieszy Was taka forma mojej wdzięczności?