7 sposobów na to, by Twój mężczyzna zrobił WSZYSTKO o co go poprosisz!

przez Mamalife

Marzysz o tym, by Twój mężczyzna zrobił wszystko, o co go poprosisz? Naprawa cieknącego kranu, odkurzanie, sprzątanie mieszkania lub wyjście z Tobą na zakupy do galerii? Zdradzę Ci 7 sposobów, które działają! Przy czym pamiętaj – nie ma narzekania, krzyku, łez czy dąsania. To nie działa. A nawet działa w drugą stronę.

Tak naprawdę bowiem wszystko czego potrzebujesz, by mężczyzna zrobił to, o co go poprosisz lub to czego chcesz, na czym Ci zależy, to to, byś była słodka jak cukierek, mając w sobie osobisty urok, który jest w każdej z nas. W praktyce to nie jest skomplikowane.

Opanowanie kilku sztuczek umysłu zaprowadzi cię daleko (oczywiście o ile jesteś w zdrowym związku ze zdrowym, nietoksycznym mężczyzną).

Jak więc najbardziej inteligentne kobiety osiągają to, czego chcą? 

1. „Kochanie – jestem w niebezpieczeństwie”

Nic tak nie rozczula mężczyznę, jak świadomość, że jego wybranka serca jest w „niebezpieczeństwie”, a On może ją wybawić. Mężczyźni uwielbiają „ratować”. Następnym razem, gdy będziesz musiała odkurzyć mieszkanie, a będziesz chciała, żeby on to zrobił, powiedź „Kochanie, tak bardzo chciałabym odkurzyć, ale chciałabym też zrobić nam dobry obiad. Ohhh… zajmie mi to wszystko tyle czasu… chyba, że mi pomożesz. Zrobimy to razem? Będziesz moim bohaterem”. Trochę cukru nie zaszkodzi 🙂

2. Daj mu coś, co kocha.

Powiedzmy, że planujesz „grubszą prośbę”. Coś za coś. Najpierw daj mu coś, co kocha, coś co lubi, o czym zawsze marzył, a potem zadaj pytanie i czekaj na odpowiedź… to zawsze działa.

3. Spraw, by pomyślał, że to jego pomysł.

To trudna sztuczka, ale jak ją opanujesz, to przynosi świetne efekty. Polega na tym, by sprawić, żeby Twój mężczyzna pomyślał, że Twój pomysł, to jego pomysł. Jak być to zrobiła?

4. Zapytaj słodkim tonem głosu.

Misiu, Misiaczku, proszę… czujecie jak roztapia się ten lód? 🙂

5. Obsyp go komplementami.

Kto z nas nie lubi komplementów? Mów je, ale bądź prawdziwa. Doceń jego starania. Jeśli np, nie wiesz jak mu powiedzieć, że planujesz weekend z jego teściami (Twoimi rodzicami, których wprawdzie kocha, ale byliście tam przecież tydzień temu!), dzień wcześniej zrób coś, co on lubi, bądź miła, spędźcie razem czas… może wieczór przed tv z meczem w tle… a potem zapytaj o nadchodzący weekend i powiedz wprost „To dla mnie ważne Kochanie”. Zgodzi się!

6. Długi pocałunek.

Ponoć nic tak nie podnosi poziomu endorfin, jak długi pocałunek. Zanim zapytasz – pocałuj. A potem pytaj śmiało.

7. Jeden dajesz, drugi zabierasz.

Umówcie się, że jeśli jedno o coś prosi, następnym razem może poprosić drugie. Np. Dziś Ty wybierasz film (może być Dirty Dancing po razy enty…), ale jutro on. I kiedy wybierze coś, czego nie trawisz… oglądasz tak jak on, gdy oglądał romanse. To świetny sposób na to, żebyście wzajemnie zaspokajali swoje potrzeby.

 

A może masz jeszcze inny pomysł?

 

 

 

 

 

Related Posts