5 łatwych sposobów na szybkie zarobienie dodatkowej gotówki!

przez Mamalife

Potrzebujesz na szybko dodatkowych pieniędzy. Niezależnie od tego, czy jest to wygórowany rachunek za telefon, bilet parkingowy, rachunek za leczenie czy remont w domu, niestety te nieoczekiwane płatności mogą nadejść w momencie, gdy naprawdę nie mamy dodatkowej gotówki. Jak można to rozwiązać?

Oto:

5 łatwych sposobów na szybkie zarobienie dodatkowej gotówki

1. Zbadaj swoją garderobę

Mówi się, że śmieci jednej osoby są skarbem drugiej osoby i będziesz zaskoczona, ile za niechciane i nienoszone ubrania możesz dostać się na aukcjach internetowych. Również za ubrania dziecięce. Czy robisz regularny przegląd swojej szafy i szafy swojej rodziny, żeby odsprzedać rzeczy, których nie nosicie?

2. Sprzedawaj niechciane złoto

Sprzedając złoto za gotówkę, możesz zarobić przyzwoitą kwotę bez martwienia się o to, skąd pochodzi i jak je odzyskać. Zajrzyj do swojego pudełka na biżuterię i znajdź coś, czego już nie potrzebujesz, a następnie to sprzedaj. Czasem takie rozwiązanie ratuje nas w ekstremalnej sytuacji.

3. Zostań tajemniczym klientem/ statystą w filmie etc.

Czy wiesz, że możesz nie tylko otrzymać zapłatę za bycie tajemniczym klientem, ale także wybrać godziny pracy i otrzymać gratisy? Poszukaj w internecie jakie firmy poszukują tajemniczych klientów, zadzwoń i zgłoś swoją gotowość.

Równie fajnym rozwiązaniem jest bycie statystą w filmie. 100 – 200 zł piechotą nie chodzi. Próbowałaś kiedyś?

4. Wypełniaj ankiety online

Wciąż sporo firm nieustannie poszukuje nowych pracowników, którzy wypełnią ankiety i testują nowe produkty.

5. Sprzedaj stary telefon komórkowy

Byłem zaskoczona, gdy dostałem trochę gotówki za stary telefon, który znalazłam w kartonie – nie było w nim nic złego i był w dobrym stanie, po prostu już go nie potrzebowałam. Szperaj więc i zobacz, co możesz znaleźć! A może poza telefonem znajdziesz jeszcze coś?

Sprzedawaj rzeczy, których nie używasz i porządkuj przestrzeń koło siebie. Wiosna niebawem, więc na pewno coś się znajdzie 🙂

 

A może Ty masz jakieś wskazówki, jak szybko zarobić dodatkową gotówkę? Bardzo chciałabym wiedzieć czy korzystasz z takich sposobów czy masz inne?

 

Related Posts